با انتشار بیلد جدید 17083 ویندوز 10، مایکروسافت اعلام کرد که آنها فونت‌های ویندوز 10 را به عنوان یک برنامه‌ی یونیورسال به استور مایکروسافت خواهند آورد. بالاخره این قابیلت فراهم شد و فونت‌ها در استور مایکروسافت در دسترس اینسایدرها قرار گرفتند.

فونت‌های موجود در استور با توضیحات و استایل‌هایی در خود همراه هستند. همانند سایر برنامه‌ها، می‌توانید روی “Get” کلیک کرده تا فونت را در دستگاه خود دریافت کنید. پس از دانلود، می‌توانید از طریق پنل فونت‌ها در منوی تنظیمات به آن دسترسی داشته باشید. در پنل فونت‌ها قادر به دیدن، انتخاب و حتی حذف فونت‌ها خواهید بود. همچنین از طریق منوی تنظیمات این قابلیت را دارید که فونت‌ها را برای همه‌ی زبان‌ها دانلود کنید، اما توجه داشته باشید که زمان و فضای بسیار زیادی صرف خواهد شد تا تمام فونت‌ها دانلود شوند. از سوی دیگر، می‌توانید با کلیک روی گزینه‌ی “Get more fonts from the Store”، اقدام به دانلود فونت‌های خاص از استور مایکروسافت کنید.

مایکروسافت در حال حاضر، در حال آزمایش این ویژگی بهمراه اینسایدرها است و در صورتی که برنامه‌های مایکروسافت بر وفق مرادش پیش روند، باید منتظر فرا رسیدن آن با انتشار رد استون 4 باشیم.

منبع :

MSPU

44 پست
علی شورابی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
میلاد
پاسخ دهید پنجشنبه 12 بهمن 1396

سلام
یه زمانی چقدر این جا شلوغ بود از وقتی که ماکروسافت ویندوزفون رو کنار گذاشته این جا هم متروکه شده . حالا اگه این بر نامه یونیورسال باشه یعنی برای تلفن ها هم میاد؟

  sadegh
  پاسخ دهید پنجشنبه 12 بهمن 1396

  خیلی چیزای دیگه هم تنظمیات دسکتاپ داره که به موبایل خیلی راحت نیومد
  مثل عوض شدن رنگ به تغییر پس زمینه
  یا عوض شدن خودکار تصاویر
  و ان تا چیز دیگه
  تازه اینا برای زمانی بود که هنوز آپدیت موبایل قطع نشده بود
  الان که دیگه انتظار هیچی نباید داشته باشید

mhr
پاسخ دهید پنجشنبه 12 بهمن 1396

جالبیش میدونین چیه؟؟؟ بره موبایل هم زده در دسترسه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,