back-Windows 10-new6

پس از آن که نسخه نهایی ویندوز ۱۰ دسکتاپ در تاریخ ۷ مرداد ۱۳۹۴ منتشر شد، مایکروسافت به فرآیند افزودن ویژگی های بیشتر به ویندوز ۱۰ ادامه داد و تا به امروز نیز مجددا بیلد های جدید پیش نمایش ویندوز ۱۰ دسکتاپ منتشر شده اند. علاوه بر این، مایکروسافت همواره به روز رسانی هایی را نیز برای نسخه نهایی ویندوز ۱۰ منتشر می کند تا آن را کامل تر کند. این شرکت امروز جدیدترین بیلد ویندوز ۱۰ را برای اینسایدر ها منتشر کرد.

بیلد قبلی ویندوز ۱۰ دسکتاپ که با شماره ۱۰۵۳۲ شناخته می شد، چند هفته پیش برای اینسادر ها منتشر شده بود و بیلد ۱۰۵۴۷ تا به امروز در دست آزمایش و توسعه بوده است تا این که بالاخره برای انتشار آماده شده است. مایکروسافت در این بیلد ویژگی های جدیدی را در کنار بهبود های سیستم عامل اضافه کرده است. صحبت از بهبود های سیستم عامل شد، باید بدانید که این بیلد نیز همانند بیلد های پیش نمایش دیگر، دسته ای از مشکلات را به همراه دارد. این بیلد هم اکنون در دسترس است و اگر شما اینسایدر Fast هستید، می توانید با مراجعه به بخش به روز رسانی ویندوز، این بیلد جدید را دریافت کنید.

پیش تر خبری منتشر شده بود از بیلد بعدی ویندوز ۱۰ موبایل که آن نیز با شماره ۱۰۵۴۷ شناخته می شد و گویا این بیلد برای موبایل نیز هم اکنون در حال آزمایش است و بعید نیست که به همین زودی برای اینسایدر ها منتشر شود و اگر مشکلی به وجود نیاید، همین بیلد برای ویندوز ۱۰ موبایل نیز منتشر خواهد شد.

توجه داشته باشید که بیلد ۱۰۵۴۷ ویندوز ۱۰ دسکتاپ تنها برای اینسایدر های دسته Fast در دسترس است و اگر شما در این دسته قرار ندارید، بیلد جدید برایتان قابل دریافت نیست. ویژگی ها و مشکلات این بیلد  در مطالب جداگانه ای خدمت شما عزیزان اعلام می شود.

در صورت دریافت این بیلد، نظر خود را درباره آن با ما در میان بگذارید.

منبع :

NEOWIN

998 پست
عرفان مرادی
علاقه مند به مایکروسافت و سرویس های این شرکت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
امین
پاسخ دهید جمعه 28 شهریور 1394

خواستم اولین نظر باشم همین

SHADOW
پاسخ دهید جمعه 28 شهریور 1394

خواهش میکنم جواب بدین : روی این تبلیتای ویندوزیه ارزون قیمته ایسوز بلو استکس روون کار میکنه؟؟؟

  حمیدرضا
  پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

  بر روی کامپیوتر های قدرت مند اونقدر روون نیست که روی تللت ویندوزی روون باشه ، ولی برای اجرای بازی های سبک و نرم افزار هایی مثل اینستاگرام و لاین جواب میده

quf
پاسخ دهید جمعه 28 شهریور 1394

به امیدبیلدجدیدبرای موبایل باامکانات جدید

تورکاز
پاسخ دهید جمعه 28 شهریور 1394

کسی میدونه بیلد جدید و رسمی تقریبا چه زمانی ریلیز میشه ؟

  حمیدرضا
  پاسخ دهید شنبه 29 شهریور 1394

  یحتمل ۱۴ مهر ماه

dmosapor
پاسخ دهید جمعه 2 آبان 1394

سلام:متاسفانه این بیاد آخری برام مشکل ساز شد و مجبور شدم برگردم هفت کلا هنگ میکرد. کسی دیگه هم اگه مشکل داشته بنویسه که به گوش همه برسه. ضمنا خواستم ریسیت کنم اما نشد تا آخر رفت ارور داد. والان با هفت دارم به سختی روزگار نی گذرانم.که ان شاء الله کسی به این مشکل بر نخوره☺

dmosapor
پاسخ دهید جمعه 2 آبان 1394

متاسفانه بیلد آخری دسکتاپ هنگ داشت و مجبور شدم به هفت برگردم.
از شما چی مشکل نداره؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,