_ویندوز پنل جدید

گزینه “skip ahead” برنامه ویندوز اینسایدر غیرفعال شد! عمر کوتاه skip ahead

چند روز قبل مایکروسافت از تغییراتی در برنامه ویندوز اینسایدر رونمایی کرد که به اینسایدرهای حلقه فست اجازه می داد با استفاده از گزینه “skip ahead” بیلدهای به روز رسانی بزرگ بعدی ویندوز ۱۰ (موسوم به رد استون ۴) که پس از به روز رسانی فال کریترز از راه خواهد رسید را دریافت کنند. حالا با گذشت مدت کوتاهی، به نظر می رسد که ظرفیت در نظر گرفته شده برای برنامه skip ahead به حد نصاب رسیده است و مایکروسافت دیگر عضو جدیدی را قبول نمی کند. در ادامه همراه وینفون باشید.

این بدان معنا است که اینسایدرهایی که دیگر نمی توانند گزینه “skip ahead” را انتخاب نکنند، تا زمانی که به روز رسانی فال کریترز نهایی نگردد (که انتظار می رود در سپتامبر اتفاق بیافتد)، قادر به دریافت و آزمایش بیلدهای پیش نمایش رد استون ۴ نخواهند بود. ولی اینسایدرهایی که تا قبل از بسته شدن skip ahead عضو آن شده اند، همچنان بیلدهای رد استون ۴ را دریافت می کنند، که البته در ابتدای توسعه روز به روز باگ دار تر خواهند شد و سپس اشکالات آن ها رفع می گردد.

هنگامی که به روز رسانی فال کریترز نهایی شود، مایکروسافت شروع به ارائه بیلدهای پیش نمایش رد استون ۴ به تمام اینسایدرهای حلقه فست خواهد کرد، چه این کاربران عضو skip ahead شده باشند، چه نشده باشند. اما تا آن زمان، بیلدهای پیش نمایش اولیه رد استون ۴ در حال حاضر فقط برای تعداد محدودی از کاربران اینسایدر که این گزینه را انتخاب کرده اند در دسترس قرار خواهد گرفت.

در حقیقت اگر گزینه skip ahead برای همه اینسایدرها باز می ماند، این احتمال وجود داشت که کاربران، بیشتر از آن چه که در حال حاضر برای آزمایش بیلدهای رداستون ۴ مورد نیاز مایکروسافت است، عضو آن می شدند. مایکروسافت به همان اندازه به اینسایدرهایی برای ادامه آزمایشات روی بیلدهای به روز رسانی فال کریترز برای تضمین کیفیت مطلوب، نیاز دارد.

آیا شما نیز تا پیش از بسته شدن این بخش، گزینه skip ahead را انتخاب کرده بودید؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

2160 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,