اخبار

نگاهی به برخی ویژگی‌های جدید بیلد 18941 ویندوز 10 بیلد پیش‌نمایشی از سری بیلدهای 20H1

نگاهی خواهیم داشت به یکی از بیلدهای پیش‌نمایش ویندوز 10 که خبر از آماده‌سازی مایکروسافت برای آپدیت رسمی بعدی می‌دهد. بیلد‌های 20H1 شاید پر از ویژگی‌ جدید نباشند ولی بعضی از بهبودها و امکانات جدید را پایه‌ریزی می‌کنند.

شما از این به بعد می‌توانید مستقیم از تسک‌بار رویدادها را به تقویم‌تان اضافه کنید. همچنین می‌توانید دستگاه‌تان را در صورت فعال کردن ویندوز هلو (Windows Hello) از وارد کردن پسوورد بی‌نیاز کنید.

روش‌های ویندوز هلو، پسوورد قدیمی را که عبارتی حفظ کردنی است که به راحتی می‌تواند کپی شود، حذف می‌کند. شکستن قفل ویندوز هلو برخلاف پسوورد اکانت مایکروسافت شما برای هکرها سخت‌تر است.

شخصی‌سازی اعلانات نیز به‌روزرسانی شده است. یک میانبر سریع برای اینکه اعلانات کدام برنامه‌ها و چگونه نمایش داده شوند، در قسمت اعلانات اضافه شده است.

قابلیت‌های جدیدی در این بیلد وجود دارند که هنوز اعلام نشده‌اند. دسکتاپ‌های مجازی و تجربه‌ی کاربری جدید کورتانا و تنظیمات جدید که رابط کاربری آن مثل اندروید و iOS است. “Hey Cortana” نیز با این کورتانا کار می‌کند.

دسکتاپ‌های مجازی می‌توانند نام‌گذاری شوند و در صورت خاموش شدن دستگاه ذخیره شوند. البته همه این تغییرات برای همه فعال نشده‌اند. احتمالا هنگام فعال شدن ویژگی‌های جدیدتر برای همه فعال خواهند شد.

آیا شما از تغییرات 20H1 تا به اینجا راضی بوده‌اید؟ چه ویژگی مورد پسند شماست؟

منبع :

WINDOWSCENTRAL

  • یکشنبه 6 مرداد 1398 14:00
  • بدون نظر
  • امیر محمد امانی
  • اخبار
72 پست
امیر محمد امانی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , ,