Windows-10-mobile

در حالی که ما منتظر مایکروسافت هستیم تا بیلد جدیدی را برای اینسایدر های ویندوز 10 موبایل منتشر کند، وب سایتی تصاویری را از بیلد 10534 منتشر کرده است که نسخه ی جدید تر ویندوز 10 موبایل محسوب می شود. آخرین بیلد منتشر شده توسط مایکروسافت، قابلیت های چندان جدیدی را با خود به همراه نداشت و بر روی رفع باگ ها و مشکلات تمرکز داشت.

رفع باگ و مشکلات در آخرین بیلد منتشر شده، می تواند زمینه را برای اضافه کردن قابلیت های جدید در بستر پایه ای پایدار تر فراهم کند. بنابراین می تواند انتظار داشت تا در بیلد های بعدی، امکانات دیگری نیز به امکانات اصلی ویندوز 10 موبایل اضافه شوند. حال تصاویری از این بیلد جدید توسط وب سایت WindowsMania منتشر شده است که می توانید آن را در ادامه مشاهده کنید:

w10m-B10534-9 w10m-B10534-3 w10m-B10534-4 w10m-B10534-5 w10m-B10534-6 w10m-B10534-7 w10m-B10534-8

طبق گفته های این سایت، این بیلد با خود بهبود هایی را در صفحه ی تنظیمات سیم کارت به همراه خواهد داشت، و همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، ظاهرا کمی سریع تر از بیلد 10512 نیز هست. همچنین در صفحه ی تنظیمات توسعه دهنده، گزینه ی جدید USB EEM نیز اضافه شده است که البته به نظر می رسد در این بیلد هنوز غیر فعال است. این گزینه به کاربران این امکان را می دهد تا تنها با استفاده از USB و بدون استفاده از کابل شبکه، به شبکه ی خصوصی و محلی اترنت متصل شوند و از آن استفاده کنند. به جز این موارد، به نظر نمی رسد به طور کلی چیز جدید دیگری وجود داشته باشد.

هنوز مشخص نیست که آیا مایکروسافت این بیلد را برای ویندوز اینسایدر ها منتشر خواهد کرد یا خیر. با این حال همونطور که قبلا نیز گفته ایم، مایکروسافت ممکن است هفته ی آینده ی یک بیلد جدید را برای ویندوز اینسایدر ها در دسترس قرار دهد. تا آن زمان نظرات خود را در مورد اسکرین شات های منتشر شده از بیلد 10534 ویندوز 10 موبایل با ما درمیان بگذارید.

با تشکر از جواد رنجبر عزیز برای اطلاع رسانی

منبع: WINDOWSMANIA توسط WMPOWERUSER

منبع :

WINDOWSMANIA توسط WMPOWERUSER

982 پست
علی گلشن
دانشجوی مدیریت بازرگانی، در پشت صحنه فعالیت می کنم.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
mehran
💔 4 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

پ OTG که گفتن کو؟ الکی بود؟

  علی گلشن
  💔 10 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

  هنوز که منتشر نشده بدونیم داره این قابلیت رو یا نه. این قابلیت ها از روی تصاویر مشخص شده. با این حال توی اون خبر هم گفتیم در بیلد های آینده، ممکنه در بیلد بعد از این باشه، ممکن هم هست شایعه درست از آب درنیاد و تا نسخه ی نهایی این قابلیت رو نبینیم. به هر حال چیزی به صورت قطعی و رسمی اعلام نشده بود، ولی احتمالش بسیار زیاده.

   جواد رنجبر
   💔 1 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

   علی آقا کاملا درست میگی من خوب یادمه گفته بودید تو بیلدای آینده.. اونم یکی اومده بود فایلای سیستمی otg رو پیدا کرده بود نه اینکه مایکروسافت گفته باشه!! باید یه چیزایی تو پرش واسه نسخه نهایی نگه داره که بشه بهش گفت نسخه نهایی دیگه!

  فرهاد
  💔 6 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

  بابا اون که از ۱۰۱۶X اومد به ۱۰۵۱۲ چیزی نداشت حالا این میخواد با ۲۳ تا اختلاف چیزی داشته باشه ؟
  باگ رو خودش درست کرده و تا آخر هم حل میکنه دیگه توقع طراحی بهتر و قابلیت بیشتر نداشته باشید لطفا ! !!!!!!!!!!!!!!!!!

  sp90084168
  💔 0 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

  خدا کنه تو صفحه قفل میانبر دوربینو وان نوتو چنتا چیز دیگه بزاره…

  Sss
  💔 0 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

  يكي هم خلاصه بگه otg چيه؟
  هيچي زبون آدمي نميشه.

جواد رنجبر
💔 2 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

خبرای بد ادامه ادامه داره.. اما ترجیح میدم هفته بعد قضاوت کنم!

Alireza
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

USB eem چیه؟

  علی گلشن
  💔 2 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

  EEM مخفف Ethernet Emulation Model هست، به معنای شبیه سازی یک شبکه ی اترنت از طریق USB. با این کار می تونید تنها با استفاده از USB و بدون استفاده از کایل شبکه، به یک شبکه ی خصوصی اترنت متصل بشید.

سهیل
💔 2 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

بدم نشده ها ولی این قابلیتا باید انفجاری بیان ینی کلی قابلیت بیاره بریزه تو دست و بال ملت و توسعه دهندگان تا بکشونتشون سمت خودش میگم یه چیزی که خیلی عالی میشه اگه بیارن تو موبایل قابلیت چند دکستاپه تو موبایل و ویجت ها اگه بیاد و سمت چپ کاشیا رو بخودش اختصاص بده خوبه نه؟

  فرهاد
  💔 0 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

  آفرین خوبه ولی من که هنوز منتظر یه دلیوری هماهنگ هستم و انتظار شمارو خیلی بالا میدونم از این وضعیت توسعه ای که میبینیم !

saeed
💔 2 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

گوشی من که همین بیلد ۱۰۵۳۲ آپدیت نشد.ار بس ارور داد ناامید شدم رو بیلد قبلیم.گوشیم داغون شده….
ماکی سرورات حجم نتم تموم کردن…

mehtdad
💔 8 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

اوضاع به شدت ناامید کنندست

محسن حیدری
💔 19 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

اینم از مایکروسافت جونتون!!!!

  عارف
  💔 6 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

  مشکلی با مایکروسافت جونمون داری؟
  میتونی از این سایت تشریف ببرید عزیز
  اینجا جای دوستداران و منتقدان مایکروسافته نه جای ترول ها

samrand
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

با سلام. دوستان بنده هر کاری میکنم فایل صوتی که با بلوتوپ گرفتم رو نمی اونم تو بیاد ۵۱۲ پیدا کنم. تو فولدر میوزیک خود گوشی و مموری کارد هم نیست. آیا مسی می دونه کجا میره یا باید فیزیک بدیم؟

  محمد
  💔 0 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

  کلا فکر میکنم باید از خیرش بگذری
  من خیلی گشتم
  توی بیلدای قبلی هم همین ایراد هست

مجتبی
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

سلام تو رو خدااا کمک کنید لومیا 535
دارم اما مونوپاد کانکت نمیشه کسی تا حالا تونسته ایا مونو پاد وصل کنه تو رو خدا جواب بدید صروری هس

  mmm
  💔 0 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

  لومیا سلفیتو به احرین ورژن ارتقا بده درست میشه

   مجتبی
   💔 0 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

   جدی امتحان میکنم بعد یه سوال دیگه چرا کانت میشم از کانتکت در میاد

   مجتبی
   💔 0 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

   ببین اپدیت کردم مونوپاد وصل میشه بعد قط میشه تا برم تو لومیا سلفی چی کار کنم قطع نشه ولی با سامسونگم قشنگ وصله

فرد
💔 2 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

دوستان عزیزی که ویندوز فون دارن،
این موضوع رو خیلی وقته می خوام بگم ولی فرصت نکردم زودتر بگم. دوستان من الان بیش از 10 ساله که Developer هستم و برنامه می نویسم.
می تونم بگم کاری که Microsoft کرده و داره می کنه یه شاهکاره. مطمعنم شرکت های دیگه مثل گوگل و اپل به این سادگی ها نمی تونن همچین
کاری انجام بدهند. پروژه اینسایدر رو می گم.
ببینین دوستان قابلیت جدید یعنی باگ جدید! این تو برنامه نویسی یه موضوع جدانشدنی، حتی قوی ترین و بهترین برنامه نویس ها هم با بهترین مدل ها
بازم در هنگام برنامه نویسی ممکنه باگ تولید کنن! تازه مدلی که مایکروسافت پیش رفته Agile هم هست.
شما میزان تغییراتی که مایکروسافت تو Core سیستم عاملش داده نمی دونین! خیلی بیش از اون چیزی که از windows mobile 6.5 به 7 تغییر کرده، با تغییرات
7 به 8 هم قابل مقایسه نیست اصلا! موبایل دردسر های خاص خودشو داره، نمی شه خیلی مانور داد.
ببینین دوستان OTG که مطمئنم میاد، Wifi Direct هم که نیاد برای من به شخصه مهم نیست. زاپایا و Share It هستند. یک گزینه روشن کردن بلوتوث می مونه
که اونم اگه تا الان نیومده بر می گرده به اینکه، ویندوز موبایل API تغییر Settings رو در اختیار Applicationی قرار نمی ده (به خاطر امنیت) حتما راهی پیدا می کنه و میاره.
الان قابلیتی که برای من مهمه که مایکروسافت بده، سرعتی که ویندوز 8 داشت و بدون باگ و لگ بودنه!!! درست خوندین! اینا خودش قابلیته!!!! بزرگترین مزیت ویندوز
نسبت به آنرویده! حالا بیاد به خاطر 4 تا قابلیت (که تازه می تونه بعد از دادن نسخه RTM اونارو به سرعت محیا کنه و تو بیلد های بعدیش بده) این مساله رو از بین ببره
اصلا برای کاربران قابل تحمل نیست! دفتر ویندوز فون که بسته نشده !!! همین الان دوستان گوشی 2 تومنی اپل رو می خری هنوز Wifi Direct اش فقط با اپلی ها کار می کنه
یا مثلا هنوز یک فایل رو بلوتوث نمی تونن بکنن!!!!
قابلیت بعدی هم که خیلی مهمه، اپلیکیشن های Universal هست! موفقیت ویندوز 10 روی PC یعنی موفقیت ویندوز روی Mobile!

دوستان فراموش نکنین که گوگل بارها و بارها به خاطر موارد فروش اطلاعات کاربراش به دادگاه های مختلف کشیده شده! از نظر من یه جاسوسه! گوکل توی صنایع نفتی، دارویی،
شیمیایی، تحقیقات روی باکتری ها و بیماری ها به شدت دست داره! برای خودش به قدرت یک کشوره! اگرم می خوایت گوشی غیر ویندوز بخرین آیفون بخرین حداقل! بعدشم خیلی
از قابلیت های جدیدی که توی گوشیای آنرویدی می بینید رو خود سازنده ها ایجاد کردن! مثلا قابلیت های خاصی هست که مخصوص گوشیهای سامسونگه.

پس انقدر دلتون شبیه گنجشک نباشه! به نظر من قابلیت هایی که نیاز دارین رو الان هم دارین! شعار ما باید سرعت و بدون باگ بودن سیستم عاملمون باشه و Integration بین ویندوز دسکتاپ و موبایل! اینا بهترین قابلیت هایی که من نیاز دارم!!! من اول می خوام گوشیم گوشی باشه، بعد هر وسیله ی دیگه!
هر آنرویدی خواست زرتو پرت بکنه ازش سوال کنین چند بار تا حالا خواسته تلفنشو جواب بده و گوشی بهش جواب نداده و چند ثانیه بعد تونسته تازه ساده ترین قابلیتی که یک تلفن می تونه داشته باشه رو استفاده کنه!
با تشکر

  براهیم
  💔 27 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

  همچین میگه شاهکاره انگار فقط مایکروسافت پیش نمایشو در اختیار دوولوپراش میزاره … باگ رفع کردن امری طبیعی هست اما باید تغییری باشه یا هسته سیستم عاملو تغییر دادن ب چ کار من میاد هسته هلو رو پاک کنی هسته البالو جاش بزاری افتخاره خوب همون قبلی رو پر بارتر کن خوبی ای او اس حداقل اینه فایلا از طریق بولوتوث گمو گور نمیشن و برای استفاده از زاپیا و شیر ایت نیاز نیست به یه مودم وصل باشی الان شش ماهه که بیلدهای متفاوتی از ویندوز 10.1 اومده اما هیچ استقبالی از برنامه های یونیورسال نشد هیچ گرافیکی در سسیستم عامل به کار نرفت هر روز خبر میومد که قراره فلان اتفاق بیفته و چند تا تغییر واسه سیستم عامل بیاد بعد که بیلدش میومد هیچ کدوم از اون خبرا درست نبود و بقیه عملا .یر میشدن و بعضیا هم میان اینجا میگن تا بیلد نهایی صبر کنید مگه بیلد نهایی قراره چیزی غیر از این باشه هنوز نتونسته تغییر درست اعمال کنه یه صفحه مشکی با کلی نوشته داخلش که قبل ادم وامیسته وقتی نگاش میکنی روون بودن به این دلیله وگرنه اگه دو تا گرافیک به کار میبرد زرت زرت مثله اندروید هنگ میکرد استور غنی از برنامه رو که نمی گم دوتا قیر شکن واسه دلخوشی توش پیدا نمیشه .. بعضی جاهای گوشی فونتش از بس مذخرفه که میگی خدایی نویسندنگانش سلیقه نداشتن اینا مثلا همین گلنش و هزاران ایراد دیگه اما به قول دوستان صبر کنیم و فقط به خودمون امید واهی بدیم که انشالله درست میشه دوستار همه بچه های سایت

   فرد
   💔 5 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

   اوکی شما برو آنرویدتو بخر، بعدا اگر سیستم عامل به سطح انتظارات شما رسید دوست داشتی دوباره وینفون بخر،
   دیگه خبرارو چرا پی گیری می کنی! انگار زورشون کردن!!! خب زور که نیست نخر آقا جان!

   فرد
   💔 2 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

   راستی یه چندتا چیز دیگه (در جواب ابراهیم):
   1.مشکل همینه که شما فرق آلبالو و هلو رو نمی دونی
   2. آی اوس اصلا ارسال با بلوتوث نداره که فایلی گم بشه.
   3. شما می دونی که از اپلیکیشن های یونیورسال استقبال نشده؟؟؟؟
   4. اطمینان داشته باشه Live Tile ها بسیار سنگین تر از خیلی از گرافیک هایی هست که توی گوشی های آنرویدی به کار رفته،
   برای اینکه بدونی می گم که مشکل آنروید تو معماری سیستم عامل و نوع دسترسی اپلیکیشن ها هستش.
   5. قند شکن ویندوزفون نداره؟؟؟؟
   6. امنیت Windows Phone هم در نظر بگیرید. فعلا رکورد دار امنیته کاری به بعدا ندارم. شما یه گوشی انرویدی بگیر من هر کاری بگی باهاش می کنم
   کانتکت هاتو می دزدم! صداتو شنود می کنم! تماساتو ضبط می کنم و برای خودم ارسال می کنم! دوربین گوشیتو فعال می کنم و هر وقتی دلم
   خواست از فیلم و عکس می گیرم!!! اینا تازه کاراییه که من می تونم انجام بدم!

  محمود
  💔 0 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

  هر آنرویدی خواست زرتو پرت بکنه ازش سوال کنین چند بار تا حالا خواسته تلفنشو جواب بده و گوشی بهش جواب نداده و چند ثانیه بعد تونسته تازه ساده ترین قابلیتی که یک تلفن می تونه داشته باشه رو استفاده کنه

  بهترین جمله ای بود که شنیدم و تا حالا کسی بهش فکرنکرده بود

  دمت گرم

kaveh
💔 3 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

دقیقا…من سامسونگ ایس داشتم میخواستم تلفن جواب بدم هنگ میکرد…،الان با لومیام دیگه میدونم هنگ چیه…

پدرام شریف
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

درود بر شما
بنده هم بیلد ۱۰۱۶۶ رو نصب کردم ولی موقعی که به قسمت آپدیت گوشی میرم با این ارور مواجه میشم
۰x80244019
ممنون میشم راهنماییم کنید

علی رضا
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

من گوشیم لومیا 720 می تونم نرم افزار اندروید رو پورت کنم توی گوشیم ؟

  عارف
  💔 0 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

  فعلا امکانش نیست
  مگه ینکه گوشیتون رو هک رجیسیتری بکنید٬ به عنوان لومیا ۹۲۰ جاش بزنید و اینکار رو بکنید که اصلا توصیه نمیشه
  داداش بیخیال

محمدرضا
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

دوستان عزیزی رکه اسکلانه نمیتونن با زاپیا فایل ارسال کنن به مقاله زیر توجه کنن.:
مدیر سایت هم بهتره این نوشته رو به عنوان یک مطلب تو سایت قرار بده.
برای استفاده از زاپیا ابتدا دستگاه اندرویدی و ویندوزفونی وارد برنامه بشن،سپس از دستگاه اندرویدی درخواست کنید که Wifi Hotspot خودش رو روشن کنه.
سپس شما wifi معمولی خود را روشن کنید.(wifi رو روشن کنید،wifi hotspot کار نداشته باشید)
سپس از قسمت تنظیمات گوشی ویندوز فونی به تنظیمات wifi بروید،در این قسمت دوست اندرویدی خودتونو میبینید که wifi hotspot اون روشنه.روی اون کلیک کنید و رمز wifihotspotدوست اندرویدیتونو یک بار وارد کنید تا همیشه ذخیره بشه.
بعد از این که رمز رو وارد کردید ، به یکدیگر کتصل میشید.حالا برید تو نرم افزار زاپیا و علامت چرخش رو بزنید.
در عین ناباوری میبینید که به هم وصل شدید.همین.
حالا چرا خود برنامه این کارا رو نمیکنه؟؟؟چون ویندوزفون به زاپیا اجازه نمیده خودش به یکی دیگه وصل بشه.

اگه جواب نداد بگین مشکلتون چیه من خودم حل میکنم.من با این روش ۴۰۰ مگابایت از نوت ۴ گرفتم و بهش ارسال کردم.

باتشکر.

سید صادق
💔 2 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

اقا ابراهیم
یجوری حرف میزنی انگار مثلا زندانیت کردن و برای شکنجت دارن میگن ویندوزفون استفاده کن 😐
جالبه ها بعضی میان تا میتونن بدی های ویندوز فون رو میگن و از خوبی های سایر سیستم عاملها تعریف میکنن انگار مجورشون کردن
کسی که مجبورتون نکرده بابا
اقا تو رنگ و ظاهر میخوای خب برو اندروید بخر دیگه
اقا ما بد
شما خوب
چرا خودتونو ناراحت میکنید؟؟؟ خب نخرید دیگه
دوستان بگین اینجا دقیق جای کدوم ضرب المثله ؟
۱-مرغ همسایه غازه
۲-گربه دستش به گوشت نمیرسه
:)))))))))))))))

saman.hossieni
💔 0 پاسخ دهید شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۴

دادلشا سلام. ببخشید اینو میگم در مورد ویندوز ۱۰ موبایل که همه انتقاد دارن با توجه به اینکه خودم برنامه نویسم ومیدونم که چه قدر ساخت یه برنامه سخته واستوون توضیح میدم ناراحت نشینا ولی خیلی ا ز شماها هنوز بلد نیستید از قابلیت گوشیتون استفاده کنید مثلا: وایفای دایرکت، بابا اصلا فک کن نیومده مگه نمیشه فایل فرستاد گوشی اندروید رو هات اسپاد کن به وایفای اون وصل شو و فایل بفرست بدون اینکه به یه وایفای واحد وصل باشید خوب چی شد اگه همینو بلد بودید استفاده کنید نصفتون اصلا دیگه اسم وایفای دایرکتو نمیاوردید خب چرا تلاش نمیکنید ،در مورد بلوتوث عزیز من فقط فایل پپی دی اف گم میشه که منم واسه اوم یه برنامه معرفی میکنم که دیگه گم نشه در موورد ویندوز ۱۰ به هیچ وجه بد نگید چون منه برنامه نوویس و بقیه برنامه نویسان اوونو شاهکار میدونیم میگید چرا ) از ۸.۱ تا ۱۰ فرقی نکرده کی میگه فرقی نکرده زمین تا اسمون فرقشونه داداشم چطور روتون میشه. بگید فرقی نکرده فقط همین مرپرگر اج رو ببینید چه تفاوتی با اینترنت اکسپلورر داره به خدا باید برنامه نویساشو تحسین کرد چنین چیزیو تتو موبایل ااجرا کردنبعدش در مورد سرعت دوستانی که میگن سرعت مهم نیس امکانات میخایمو این حرفا به نظرم اندروید نداشتن من خودم یک انندرویدی بودم که گووشی اخرم هانر ۶ با رم ۳ دقیقا گوش کنید رم ۳ یعنی این گوشی منو سرویس کرد بیچارم کرد به بدبختی افتادم همش تو هنگ بود خدا نکنه میخاسی برنامه اجتماعی هات زیاد شن همشون از رم گوشی استفاده میکنن بعدش گنند زده میشه به هر چی که بخای انجام بدی فقط یه دوربین بود واسم همین گوشی نبود که هنگول بوود نمیشد ۶۰ تا برنامه با هم داشته باشی از ۴۰ تا به بالا میره دیگه هنگولش بیشتر میشه تا جایی که باتری ددر بیاری الان راحتم بارم ۱ و ویندوز ۱۰ بدون مشکلی از همین پیشنمایش پر باگی که شما میگید استفاده میکنم ولی من راه درس کردن باگ هاشو بلد بودم فقط هارد ریست باید بکنی وگنه درس کار نمیکنه ویندوز ۱۰ رو که گرفتی بالا اومد باید هارد ریست بشه تا درس کار کنه به خدا قسم میخورم این انددروید گه رو یه بار نشد من دکمه هوم رو بزنم راحت از برنامه بیاد بیرون ۲۰ دقیقه هنگ میکرد مشکل اندروید هسته سیستم عامله واین هنگاش تا عبد باهاش میمونه چون هسته سیستم عامل ایراد داره فک نکنید برید گوشی ۲ تومنی بخرید دیگه هنگ نداره بازم هنگ داره و بازم همونطوریه که بود هر وقت تونستید تو یه گوشی اندرویدی با رم ۵۱۲ بالای ۳۰۰ تا برنامه نصب کنید و بعدش اسفالت ۸ رو باهاش بازی کنی اوننوقت من میگم اندروید حرف نداره ولی تو ویندوزفون اصلا اینا معننی نداره هر چقد رمش جا داره نصب کن خخخ گرافیکم نگید که واقعا در اشتباهید چون کاشی زنده بسیار وحشتناگ سنگین تر از رابط کاربری سامسونگ هست پس نگید گرافیک نداره ااگه این کارو با گالکسی اس ۶ انجامم بدن گوشی بالا نمیااد بله درس شنیدید بالا نمیاد از بس سنگینه ولی واسه ما عین پشمک کار میکنه بابا اطلاعاتتونو زیاد کنین

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,