Back-flagships-Lumia 950-950 XL

هفته گذشته مایکروسافت بیلد ۱۰۵۸۶.۱۰۷ را در اختیار اینسایدر های حلقه Fast قرار داد و بلافاصله تنها با فاصله زمانی یک روز، آن را در اختیار اینسایدر های حلقه Slow قرار داد. این بیلد از نظر عملکرد بهبود های چشمگیری داشته است اما همچنان یکسری باگ های ریز و درشت در آن دیده می شود. عملکرد این بیلد به اندازه ای رضایت بخش بود که بسیاری احتمال داده اند مایکروسافت همین بیلد را به صورت عمومی عرضه می کند.

حال امروز ردموندی ها بیلد ۱۰۵۸۶.۱۰۷ ویندوز ۱۰ موبایل را برای سه گوشی لومیا ۹۵۰، لومیا ۹۵۰XL و لومیا ۵۵۰ منتشر کرده اند، بنابراین اگر شما نیز از دارندگان این گوشی ها هستید هم اکنون می توانید این به روز رسانی تجمعی را که در قالب بیلد جدید عرضه شده است را دریافت کنید. برای دریافت این آپدیت باید از طریق بخش تنظیمات تلفن اقدام کنید اما در نظر داشته باشید که ممکن است این به روز رسانی برای همه کاربران به صورت همگانی در دسترس نباشد و در برخی مناطق با توجه به اپراتور های موبایل ممکن است با تاخیر در اختیار کاربران قرار گیرد.

این بیلد ویژگی جدیدی را به همراه ندارد و تنها شاهد بهبود و رفع باگ هستیم. لیست بهبود هایی که در بیلد ۱۰۵۸۶.۱۰۷ ویندوز ۱۰ موبایل اعمال شده اند را در ادامه می خوانید:

  • حل شدن مشکل لود نشدن کاشی های استارت
  • بهبود پشتیبانی از گوینده ی دستگاه (در زبان های مختلف) برای افراد ناتوان
  • بهبود تجربه ی ریست کردن دستگاه هنگامی که گزینه ی Device Encryption در تنظیمات روشن است.

علاوه بر این ها، باگ ها و مشکلات ریز دیگری نیز برطرف شده اند که رفع آن ها باعث شده این بیلد بر روی گوشی های مختلف عملکردی مناسب داشته باشد. به هر حال اگر شما از دارندگان این گوشی ها هستید، هم اکنون می توانید این بیلد را دریافت کنید.

بیلد را دریافت کرده اید؟ عملکرد آن را چگونه ارزیابی می کنید؟