اخبار

بیلد ۱۵۲۴۵ ویندوز ۱۰ موبایل اسکنر اثر انگشت Elite x3 و IDOL 4 Pro را از کار انداخته است! مشکل بیلد اخیر موبایل روی گوشی های اچ پی و آلکاتل

شب گذشته مایکروسافت بیلد پیش نمایش جدید ۱۵۲۴۵ را برای اینسایدرهای حلقه فست موبایل منتشر کرد. اکنون اینسایدرها گزارش کرده اند که در این بیلد، اسکنر اثر انگشت در گوشی های HP Elite x3 و آلکاتل IDOL 4 Pro دیگر در حالی که صفحه نمایش خاموش است کار نمی کند، که در نتیجه سبب شده قابلیت ویندوز هلو بی فایده شود، مگر اینکه شما قبل از استفاده صفحه نمایش را روشن کنید. در ادامه با وینفون همراه باشید.

همانند بیشتر گوشی ها، پشتیبانی از اسکنر اثر انگشت در ویندوز ۱۰ موبایل، چه صفحه نمایش روشن باشد چه خاموش، کار می کند و به کاربر اجازه می دهد از طریق ویندوز هلو و بدون اینکه نیاز به روشن کردن صفحه نمایش باشد، وارد سیستم شود. ولی در بیلد ۱۵۲۴۵، به نظر می رسد که این عملکرد با مشکل مواجه شده و برای فعال شدن اسکنر اثر انگشت نیاز است که اول صفحه نمایش دستگاه روشن شود.

این یک اشکال بسیار بزرگ است و کاربران تنها این اشکال را در گوشی های Elite x3 و IDOL 4 Pro، که تنها گوشی های ویندوزی مجهز به اسکنر اثر انگشت هستند، گزارش کرده اند.

علاوه بر این، این اشکال به عنوان یک مشکل شناخته شده در وبلاگ ویندوز ذکر نشده است که جای تعجب دارد. البته پیش از این مایکروسافت اعلام کرده بود که دیگر قصد ندارد لیست مشکلات شناخته شده را منتشر کند که به نظر می رسد اکنون این کار را آغاز کرده است.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

1634 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
javad
💔 0 پاسخ دهید شنبه 4 شهریور 1396

خب مبارک باشه

حمزه
💔 0 پاسخ دهید یکشنبه 5 شهریور 1396

گل بود به سبزه نیز آراسته شد!!!!

Alireza
💔 1 پاسخ دهید یکشنبه 5 شهریور 1396

می‌بینم که همه هم الکاتل و اچ پی دارد!!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,