settings-win-10-mobile-build-10512

اگر چه دستگاه هایی که از ویندوز 10 موبایل اسفاده می کنند نمی توانند در حال حاضر مواردی مانند صفحه استارت و یا پوسته را با سایر دستگاه ها همگام کنند، اما آن ها قادر هستند که تا مواردی را با گوشی هایی که از ویندوز فون 8.1 استفاده می کنند همگام سازی کنند و از جمله این موارد می توان به پوسته ها یا همان (Theme) اشاره کرد.

اگر شما در تنظیمات ویندوز فون 8.1 گزینه theme sync (همگام سازی پوسته) را فعال کرده باشید، می توانید رنگ پوسته گوشی دیگر که از ویندوز 10 موبایل استفاده می کند را به راحتی تغییر دهید البته توجه داشته باشید که باید بر روی هر دو گوشی از یک اکانت مایکروسافت استفاده کرده باشید. با استفاده از این روش شما می توانید رنگ های ویندوز فون 8.1 نظیر زرشکی و رنگ کبالت (آبی) را نیز برای پوسته ویندوز 10 موبایل انتخاب کنید. اما این تقریبا یک قضیه یک طرفه است زیرا بسیاری از رنگ های ویندوز 10 موبایل بر روی ویندوز فون 8.1 اعمال نمی شوند اما به جای آن ها رنگی که خیلی شباهت دارد در ویندوز فون 8.1 به عنوان رنگ پوسته انتخاب می شود.

این بسیار جالب است که می بینیم ویندوز 10 موبایل می تواند با ویندوز فون 8.1 همگام شود زیرا هنوز ویندوز 10 موبایل نمی تواند با یک گوشی دیگر که آن نیز از ویندوز 10 موبایل استفاده می کند و یا یک رایانه ویندوزی همگام شود. هنوز مشخص نیست که مایکروسافت رنگ های بیشتری را جهت همگام سازی میان دستگاه ها اضافه می کند یا خیر. اما به نظر ما این که مایکروسافت می خواهد دستگاه هایی که از ویندوز فون و یا ویندوز 8 استفاده می کنند را با پلتفرم یونیورسال خود هر چه بیشتر همگام کند، ایده بسیار جالبی است.

آیا شما نیز ترفند دیگری را می شناسید؟ آن را با ما در میان بگذارید.

منبع: WMPOWERUSER

منبع :

WMPOWERUSER

998 پست
عرفان مرادی
علاقه مند به مایکروسافت و سرویس های این شرکت
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
amin
پاسخ دهید چهارشنبه 12 شهریور 1394

سلام
بازی جدید گیم تروپرز اومد.اسمشimperia online

علی محمدی کرد
پاسخ دهید چهارشنبه 12 شهریور 1394

طنز مایکروسافتی: از پشتیبان شرکت ( بل ) در انگلیس! (صرفا جهت طنز!!)

مرکز : رمز عبور شما حرف کوچک a مثل apple، و حرف بزرگ V مثل Victor، و عدد 7 هست.
مشتری : اون 7 هم با حروف بزرگه؟

محمد
پاسخ دهید چهارشنبه 12 شهریور 1394

این عکس ک نشون دادین مگه 925 نیست پس چرا سیتینگ رو مث کامگیوتر نشون داده من ک بیلد اخر رو دارم سیتینگ تو حالت افقی و عمودی به صورته لیسته نکنه ک اپدیت جدید می خواد بیاد

    MojtabaHere
    پاسخ دهید چهارشنبه 12 شهریور 1394

    نه 925 نیست….1520 هستش

محمد
پاسخ دهید چهارشنبه 12 شهریور 1394

چرا پس زمینه مشکی یا سفید نیست؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام