پس از عرضه بیلد 16291 ویندوز 10 کامپیوتر برای اینسایدرهای حلقه اسلو، مایکروسافت ساعاتی قبل بیلد 15252 ویندوز 10 موبایل را برای اینسایدرهای حلقه اسلو منتشر کرد. این بیلد در حقیقت آخرین بیلدی است که در هفته گذشته برای اینسایدرهای حلقه فست منتشر شد، این بیلد بهبودهای فراوانی را در پی داشته و وصله روزهای سه شنبه هر ماه نیز در قالب این بیلد عرضه شده است.دونا سارکار مدیر تیم ویندوز اینسایدر ساعاتی قبل در یک پیام توییتری عرضه این بیلد را اطلاع رسانی کرد:

ما بیلد 15252 ویندوز 10 موبایل را برای اینسایدرهای حلقه اسلو منتشر کرده ایم.

در ادامه نگاهی خواهیم داشت به لیست بهبودهای انجام شده در این به‌روزرسانی:

  • این بیلد شامل تمامی بهبودهای انجام گرفته در به‌روزرسانی KB4038788 است.
  • به‌منظور آماده سازی جهت انتشار به‌روزرسانی فال کریترز ویندوز 10، شما نسخه محصول درست مانند کامپیوترهای شخصی به 1709 ارتقا یافته است.
  • ما مشکلی را که باعث شده بود هنگام روشن یا خاموش کردن نمایشگر میزان فعالیت CPU به‌صورت غیر عادی افزایش یافته و اپلیکیشن های متعددی کرش کنند، برطرف کرده ایم. یکی از نمونه مواردی که این مشکل در آن به‌چشم خورده است پردازش تصاویر در پس زمینه است که باعث افزایش بیش از حد کارکرد پردازنده می‌شد. این مسئله باعث شده بود تا هنگام گرفتن عکس اپلیکیشن کمرا کرش کند.
  • ما مشکلی که در اپلیکیشن Messaging وجود داشت که باعث نمایش نادرست محتوای پیام شده بود را مرتفع کرده ایم. با تشکر از اینسایدرهایی که به‌سرعت این مشکل را گزارش دادند.

با عرضه این به‌روزرسانی در حال حاضر اینسایدرهای جلقه فست و اسلو ویندوز 10 موبایل در یک بیلد یکسان قرار گرفته اند، همچنین مایکروسافت درنظر دارد تا امروز بیلد 16296 ویندوز 10 کامپیوتر را برای اینسایدرهای حلقه فست عرضه کند. مدیر تیم ویندوز اینسایدر امروز اعلام کرده که اینسایدرها آماده روزهای پر بیلد در چند روز پیش رو باشند.

منبع :

ONMSFT

1146 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
علی خروج
پاسخ دهید شنبه 1 مهر 1396

نمیدونم چرا من این مشکلاتو ندارم که اینا میگن بهبود دادیم 😐

windows phone
پاسخ دهید شنبه 1 مهر 1396

سلام
سه بازی
asphalt airborne
war planet online
suway surfers
آپدیت شدن لطفا اطلاع رسانی کنید
بازی آسفالت حدود ده روز قبل هم یک بار آپدیت شده بود

mostafa
پاسخ دهید جمعه 7 مهر 1396

سلام لطفا هرکی میتونه کمک کنه.گوشی لومیا۸۳۰ دارم که بیل۱۳۸د۱۵۰۶۳. چند ماه هیچ بیلدی رو دریافت نمیکنم و گوشیم پر از مشکلات اعصاب خرد کنه.کمکککککککک

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,