windows-10-on-mobile

ویندوز ۱۰ موبایل در به روز رسانی سالگرد قابلیت ها و ویژگی های خوبی خواهد داشت و دچار تغییرت زیادی خواهد شد یکی از  این قابلیت ها ارتباط نرم افزار ها با وب سایتها است. به روز رسانی سابگرد ویندوز ۱۰ هنوز در مرحله توسعه است که از این به بعد ویژگی های بزرگی به آن اضافه نخواهد شد و بیشتر به رفع باگ ها پرداخته می شود.

وب سایت روسی Onetile  توانسته به یکی از بیلد های داخلی ویندوز ۱۰ موبایل دسترسی داشته باشد و ویژگی جدیدی را امتحان کند. این ویژگی به نرم افزار ها اجازه می دهد تا با وب سایتها تعامل و ارتباط داشته باشند.

associate apps

با توجه به تصویر می توان گفت که نرم افزار ها می توانند بعضی لینک ها را بدون باز کردن مرورگر اج باز کنند. برای مثال لینک های برنامه های فیسبوک، توییتر و… توسط برنامه های اختصاصی باز خواهند شد و دیگر مرورگر اج برای باز کردن این لینک ها اجرا نمی شود. به نظر می رسد که این قابلیت توسط کاربران قابل تنظیم باشد و اگر نخواهید از این ویژگی استفاده کنید می توانید آن را غیر فعال کنید.

در آخر، هنوز مشخص نیست که بتوان در به روز رسانی بعدی ویندوز ۱۰ موبایل این قابلیت را دید  یا خیر و ممکن است به دلایل مختلف به همراه نسخه های دیگر ویندوز ۱۰ موبایل به دست کاربران برسد.

نظر شما در باره ی این قابلیت چیست؟

منبع :

WINBETA

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
hamidreza
پاسخ دهید یکشنبه 18 اردیبهشت 1395

به نظرم یه لیست از تمام ویژگی های جدید که قراره اضافه شه بذارید . تفاوتش رو واقعا احساس کنیم

reza
پاسخ دهید یکشنبه 18 اردیبهشت 1395

بیصبرانه منتظر آپدیت سالانه هستیم. البته امیدوارم مایکروسافت لومیاهای سری ۳۰ رو از دریافت این آپدیت بینظیر محروم نکنه!!

homan
پاسخ دهید یکشنبه 18 اردیبهشت 1395

این خبرو دیروز زومیت گذاشت چکار میکنین از دیروز خبر نیست معرفی برنامه بازی آموزشی ای بابا

dreamwalker
پاسخ دهید یکشنبه 18 اردیبهشت 1395

متاسفانه سایتمون تو اخبار عقبه. راستی ابزار interop tools واسه ویندوز ۱۰ موبایل نزدیک به سه روزه که منتشر شده اما انتشار ندادین خبرو.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,