apertura-microsoft-office-2016-2015

نرم افزار های جدید تقویم و ایمیل و مجموعه آفیس که جایگزینان نسخه های ویندوز فونی هستند و بهبود های فراوان و تغییرات گسترده ای در ویندوز 10 موبایل به خود دیده اند، آپدیت شدند. این آپدیت ها در چند روز گذشته به تدریج ارایه شدند. به هر حال هم اکنون می توانید آن ها را آپدیت کنید.

با این آپدیت، Outlook Mail و Calendar به ورژن 17.4218.42282.0 ارتقا یافته اند و مجموعه آفیس، یعنی اپلیکیشن های Word، PowerPoint، Excel و One not نیز با این آپدیت، همگی به ورژن 17.4201.10062.0 ارتقا یافته اند.

متاسفانه برای این آپدیت لیستی که شامل تغییرات و بهبود ها باشد، ارایه نشده اما می توان گفت که همه این اپلیکیشن ها responsive تر شده و از کندی و باگ های آن ها کاسته شده است.

اگر دقت کرده باشید در نرم افزار ایمیل یک فلش کوچک در قسمت پایینی وجود دارد که می توان با تپ کردن آن، به ایمیل بعدی رفت، اما به خاطر یک باگ، هنگام تپ کردن این فلش نرم افزار کرش می کند. حال وب سایت MSMobile.pl گزارش داده که این باگ در آپدیت جدید برطرف شده است. همچنین گفته شده با این آپدیت کاشی (در سایز بزرگ) هر یک از حساب های کاربری می توانند توضیحات و مختصری از محتوای ایمیل ها مشاهده نشده را نمایش دهند.

برای دریافت این آپدیت ها باید به نرم افزار استور (بتا) در ویندوز 10 موبایل مراجعه کرده و با استفاده از قسمت جستجو نام اپلیکیشن های مذکورد را جستجود کرده و آن ها را آپدیت کنید. پس از آپدیت اگر متوجه تغییرات دیگری شدید، ما را مطلع کنید.

منبع: WMPOWERUSER

منبع :

WMPOWERUSER

615 پست
رضا رجب زاده
لیسانسه ICT علاقه مند به مایکروسافت و محصولاتش. تکنولوژی و وبلاگ نویسی.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Reza
پاسخ دهید چهارشنبه 4 تیر 1394

ی حسی بهم میگه تا بخواد نسخه نهایی ویندوز ۱۰موبایل به دستمون برسه میشه سال ۱۳۹۵!!!!

Spartan Webber
پاسخ دهید چهارشنبه 4 تیر 1394

جالبهههه !!!!!!!!!!!!!!!!!!

amir72hawk
پاسخ دهید چهارشنبه 4 تیر 1394

سلام دوستان
من میخوام لومیا ۹۳۰ بخرم،
با زود تموم شدن باتریش مشکلی ندارم و دوربین اصلی گوشی برام خیلی مهمه…
اگه به نظرتون دارم کارم درستی میکنم +
اگه به نظرتون بهتره صبر کنم ۹۴۰ بگیرم –
پیشاپیش ممنون ?

  علی امامیان
  پاسخ دهید چهارشنبه 4 تیر 1394

  دوست عزیز، اگه صبر کنی چیزی از دست نمیدی، تازه اگه از ۹۴۰ خوشت نیومد، تو اون زمان قیمت ۹۳۰ هم خیلی افت میکنه چون محصول جدیدتر اومده

  محمد
  پاسخ دهید پنجشنبه 5 تیر 1394

  سلام دویت خوبم بایدیگم انتخابت حرف نداره ولی فکرمیکنی که باباطریش مشکلی نخواهی داشت. 930 یکموبایل فوقالعاده و همه چی تمومه ولی زودخالی شدنه باطریش عذاب اوره.من 1520روپیشنهاد میکنم

moslemzenali
پاسخ دهید چهارشنبه 4 تیر 1394

هر کسی مشکل در پیش نمایش گوشی ریستارات کنه بسته افیس در پیش نمایش نیست الان داره میاد با کیفیت

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,