مایکروسافت هفته شلوغی را پشت سر می‌گذارد. این کمپانی به تازگی یک به‌روز‌رسانی بزرگ برای ویندوز 10 منتشر کرده است که ویژگی‌های جدید و رفع باگ‌های بسیاری دارد. اخیراً مایکروسافت یک به‌روزرسانی از سوی سرورهای خود روی استور اعمال کرده است که تغییراتی را اعمال میکند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

این تغییرات از طرف سرورهای مایکروسافت اعمال شده است و نیازی به دانلود نسخه جدیدی از اپلیکیشن استور در استور ویندوز 10 موبایل نیست.

یکی از این تغییرات که در استور ویندوز 10 موبایل اعمال شده است طراحی جدید است. این طراحی باعث می‌شود استور مانند یک وب اپلیکیشن در ویندوز 10 موبایل به نظر برسد و عمل کند. چندی پیش تغییرات مشابهی برای کاربران استور ویندوز 10 دسکتاپ اعمال شد. حالا این تغییرات به ویندوز 10 موبایل نیز رسیده است و میتوانید آن را روی ویندوز فون خود ببینید.

یکی از مهم‌ترین نکات قابل ذکر در این به‌روزرسانی این است که طراحی جدید استور ویندوز 10 موبایل بیش از حد ساده و خالی است. همچنین ممکن است هنگام کار با استور به برخی باگ‌های طراحی برخورد کنید اما در مجموع عملکرد استور به شکل قبل باقی مانده است.

استور ویندوز 10 موبایل

طراحی کاملا جدیدی برای صفحات اپلیکیشن‌ها اعمال شده است و صفحات System overview و Reviews نیز تغییراتی داشته اند.

یکی از ویژگی‌هایی که بسیار توسط کاربران درخواست شده بود یعنی نصب از راه دور اپلیکیشن‌ها حالا برای ویندوز 10 موبایل فعال شده است. این ویژگی هم هنوز کامل به نظر نمی‌رسد و هنوز به درستی کار کند.

استور ویندوز 10 موبایل

اینطور که به نظر می‌رسد استور ویندوز 10 موبایل هنوز به توسعه بیشتری نیاز دارد. فعلا قادر به نصب از راه دور اپلیکیشن‌ها روی ویندوز فون خود نیستید اما اگر رایانه شخصی شما از ویندوز 10 دسکتاپ به‌روز‌رسانی آوریل 2018 یا جدیدتر بهره می‌برد می‌توانید از راه دور اپلیکیشن‌ها را روی آن نصب کنید.

منبع :

WINDOWS LATEST

214 پست
احسان وائقی
دانشجوی مهندسی برق. علاقه‌مند به تکنولوژی، موسیقی و سفر
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,