۴۰۰ میلیون دستگاه فعال در سراسر جهان در حال اجرای سیستم عامل ویندوز ۱۰ هستند. اما چه تعداد از این دستگاه ها هر روز استفاده می شوند؟ بر اساس اظهارات یوسف مهدی، از مدیران کمپانی مایکروسافت، ویندوز ۱۰ در هر روز توسط ۳۰۰ میلیون کاربر مورد استفاده قرار می گیرد. به گفته وی، در حال حاضر ۳۰۰ میلیون کاربر به مدت حداقل ۳.۵ ساعت در روز در سراسر جهان از جدیدترین نسخه ویندوز استفاده می کنند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در مصاحبه با بلومبرگ تکنولوژی، مهدی اظهار داشت:

ویندوز ۱۰ کار بسیار بزرگی انجام داده است. چندین ماه از گزارش ما در مورد ۴۰۰ میلیون کاربر فعال ماهانه می گذرد، اما اکنون بیش از ۳۰۰ میلیون کاربر در هر روز برای مدت ۳ ساعت و نیم از آن استفاده می کنند. این سریع ترین مقبولیتی است که ما تا کنون در شرکت دیده ایم، و ما شاهد گسترش خوب آن هستیم.

یوسف مهدی همچنین در مورد نسخه ی جدید ویندوز، یعنی ویندوز ۱۰ اس نیز صحبت کرده است. مایکروسافت هنوز واکنش مثبت زیادی در مورد ویندوز ۱۰ اس دریافت نکرده است، اما مهدی به برخی از مزایای ویندوز ۱۰ اس نسبت به کروم بوک ها اشاره کرده است از جمله مواردی مانند آفیس کامل، توانایی کار آفلاین، واقعیت مجازی، جوهر (Inking) و موارد دیگر:

آن چه ویندوز ۱۰ اس می تواند انجام دهد، همانند ویندوز هایی است که شما آن ها را می شناسید، بنابراین شما می توانید از قابلیت هایی مانند واقعیت مجازی، سه بعدی، قلم و جوهر استفاده کنید، اما شما دو مزیت دیگر نیز دریافت می کنید: شما فقط برنامه های موجود در استور را دریافت خواهید کرد – بنابراین شما امنیت، اطمینان و عملکرد بهتری را دریافت خواهید کرد.  اما شما هیچ یک از اشکالاتی کروم بوک ها دارند را مشاهده نخواهید کرد، بنابراین شما می توانید به صورت آفلاین کار کنید، آفیس کامل را دریافت کنید، ماینکرفت را اجرا کنید، از برخی تجارب واقعا غنی بهره ببرید، و این چیزی است که ما را کاملا متمایز می سازد.

ویندوز ۱۰ برای مایکروسافت به طور پیوسته در حال رشد است، و به روز رسانی جدیدی که به تازگی برای ویندوز ۱۰ منتشر شده نیز واقعا برای این شرکت خوب بوده است و نزدیک به ۱۰ درصد از کاربران در حال حاضر در حال اجرای آخرین به روز رسانی بزرگ برای این سیستم عامل هستند. مایکروسافت به احتمال زیاد تعداد به روز شده ی دستگاه های فعال ویندوز ۱۰ را در کنفرانس بیلد ۲۰۱۷ در هفته ی آینده اعلام خواهد کرد، که مطمئنا برای شما بسیار جالب خواهد بود.

منبع :

MSPU

1809 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,