back-Windows 10-new8

این روز ها خبر های خوبی را در خصوص ویندوز ۱۰ و موفقیت های آن می شنویم که نشان می دهند مایکروسافت در نیمه های راه بسیار موفق بوده و درست عمل کرده است. ویندوز ۱۰ اکنون بر روی بیش از ۲۰۰ میلیون رایانه نصب شده است و ۱۰ درصد از سهم سیستم عامل های دسکتاپ را در دست دارد. اما این وضعیت برای ویندوز ۱۰ در دنیای گیم متفاوت است!

همان طوری که می دانید، در دنیای دسکتاپ، ویندوز بهترین سیستم عامل برای انجام بازی های رایانه ای است و بیشتر بازی ها برای ویندوز عرضه می شوند و خیلی کم پیش می آید که بازی های معروف برای سیستم عامل های دیگر نظیر لینوکس و OS X منتشر شوند و همین می تواند به رشد هر چه بیشتر نسخه های مختلف ویندوز کمک کند و حال که نوبت به ویندوز ۱۰ رسیده می خواهیم بدانیم که گیمر ها چگونه از این سیستم عامل نوپا استقبال کرده اند.

آمار جدیدی منتشر شده است که نشانه های خوبی را به همراه دارند زیرا با توجه به گزارشات ارائه شده، چیزی در حدود ۳۲ درصد از میلیون ها گیمر عضو سرویس  Steam اکنون از ویندوز ۱۰ استفاده می کنند! شرکت والو که توسعه دهنده استیم محسوب می شود، امروز داده های جدیدی را منتشر کرد که نشان می دهند ویندوز ۱۰ اکنون توسط ۳۲.۴۶ درصد از گیمر های عضو این سرویس مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع ۳۱.۲۵ درصد از ویندوز ۱۰ نسخه ۶۴ بیتی و مابقی که ۱.۲۱ درصد هستند، از نسخه ۳۲ بیتی ویندوز ۱۰ استفاده می کنند و در مجموع ۳۲.۴۶ درصد این جامعه را تشکیل داده اند. اگر بخواهیم یک نگاه کلی به این داده ها داشته باشیم، ویندوز ۱۰ اکنون دومین سیستم عامل پر استفاده گیمر های عضو سرویس استیم است که بعد از ویندوز ۷ قرار دارد و هر روز نیز بر تعداد استفاده کنندگان آن اضافه می شود. با وجود این که تنها شش ماه از زمان انتشار ویندوز ۱۰ می گذرد، اما داده ها نشان از استقبال خوب مردم از این سیستم عامل دارند.

۲۰۱۶-۰۱-۰۴_۲۳-۰۵-۰۷

نظر شما در این خصوص چیست؟

منبع :

MICROSOFT NEWS

990 پست
عرفان مرادی
علاقه مند به مایکروسافت و سرویس های این شرکت
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
ایمان
💔 3 پاسخ دهید سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴

عجب…پس چرا بازی های ویندوز ده موبایل اینقد داغونه؟یونیورسال چی شد؟
اصلا اونم هیچی استور خودش لگ داره
دو ساله ویندوز فونیم خدایی همش امید به اینده داشتم ولی چند هفته پیش برا یکی از اشناهامون نوت۵ گرفتم یه هفتم دست من بود قبول دارم که اون هنگرویده ولی انقدری که ادم با فضا و امکاناتش حال میکنه که نگو اونجاس که فهمیدم ای دل غافل چرا اومدم ویندوز فون

  متین
  💔 1 پاسخ دهید سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۹۴

  دوست عزیز.هیچوقت سیستع عامل های متن باز رو (اندروید) با سیستم عامل های بسته مثل ویندوزفون مقایسه نکنید.البته به اندروید باید بیشتر گفت رابط کاربری تا سیستم عامل.😉

mohammad Saadatmand
💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

رابط کاربری با سیستم عامل چه فرقی داره؟ دی
این عکسی که گذاشتین کیفیتش خیلی پایین با کیفیتشو بزارین امار دقیقو ببینیم

  mohammad Saadatmand
  💔 0 پاسخ دهید چهارشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۴

  مث که کیفیت عکس بالاس با تشکر.خدایا ظهور ویندوز ده نهایی را برسان … (به حق اینشتین)

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,