مایکروسافت طبق معمول، کنفرانس بیلد را به شکل هیجان انگیزی آغاز کرد. ردموندی ها با گفتن این که تعداد دستگاه هایی که به صورت فعال از ویندوز ۱۰ استفاده می کنند به ۵۰۰ میلیون رسیده است کنفرانس خود را شروع کردند؛ که در مقایسه با آخرین آمار پیش از این کنفرانس، صد میلیون افزایش داشته است

همچنین باید خاطر نشان کرد که مایکروسافت برای این ارقام، نه تنها ویندوز ۱۰ کامپیوتر ها را می شمارد، بلکه تبلت ها، هالولنز ها، اکس باکس ها و همچنین ویندوز موبایل را نیز مورد شمارش قرار می دهد. با وجود این اطلاعات، مایکروسافت هنوز هیچ گونه اطلاعاتی در مورد تعداد کاربرانی که از مایکروسافت اکانت بر روی دستگاه خود استفاده می کنند و یا از نرم افزار های یونیورسال بر روی دستگاهشان استفاده می کنند منتشر نکرده است.

البته هدف اصلی مایکروسافت یک میلیاردی شدن کاربران ویندوز ۱۰ تا کنون بود که در حال حاضر ۵۰۰ میلیون کاربر از هدف اصلی کمتر دارند. البته پیش از این نیز، این کمپانی اعلام کرده بود که تا پایان ضرب العجل خود که اکنون دو ماه تا آن باقی مانده، به این رقم دست نخواهد یافت.

برای دیدن وبلاگ نویسی زنده‌ی کنفرانس بیلد ۲۰۱۷ هم اکنون کلیک کنید.

 

منبع :

WINDOWS CENTRAL

302 پست
احسان رستمی پور
او دانشجوی رشته مهندسی کامپیوتر در دانشگاه خلیج فارس بوشهر است. به عکاسی، طراحی و بازی های رایانه ای علاقه زیادی دارد و وقت خود را با فعالیت های مرتبط پر می کند.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , ,