ویندوز ۱۰ از معدود سیستم عامل هایی بوده که توانسته سرعت رشد خیره کننده ای را در مدتی کوتاه تجربه کند. مایکروسافت در حال حاضر در نیمه ی راه هدف خود برای تعداد دستگاه های در حال اجرای ویندوز ۱۰ است. ردمـوندی ها برنامه داشتند که به رکورد ۱ میلیارد دستگاه فعال در حال اجرای ویندوز ۱۰ دست یابند، که در حال حاضر توانسته اند به رقم ۵۰۰ میلیون دستگاه فعال برسند که مسلما برای سیستم عامل که در جولای ۲۰۱۵ عرضه شده، بسیار خوب است. در ادامه همراه وینفون باشید.

با این حال اکثر کاربران ویندوز هنوز هم در حال اجرای نسخه های قدیمی تر ویندوز هستند که تقریبا بیش تر آن ها در سراسر جهان مربوط به اهالی کسب و کار و شرکت ها است. در ویدیویی که اخیرا توسط مایکروسافت منتشر شده، مشخص شده که ویندوز ۱۰ در حال حاضر بر روی بیش از ۵۰ میلیون دستگاه در حوزه کسب و کار در سراسر جهان نصب شده و در حال اجرا است. این رقم بسیار کم است، و البته می تواند شانس بزرگی برای مایکروسافت باشد که به هدف اصلی خود در تعداد دستگاه های در حال اجرای ویندوز ۱۰ برسد. این کسب و کار پس از آن که پشتیبانی گسترده از ویندوز ۷ در یکی دو سال آینده به پایان برسد، باید برای ارتقا به ویندوز ۱۰ دست به کار شوند، به این معنی که اهالی کسب و کار در اواخر سال جاری یا سال آینده شروع به مهاجرت به آخرین و بهترین نسخه از ویندوز خواهند کرد. این موضوع قطعا منجر به یک رشد بزرگ در تعداد کل دستگاه های مجهز به ویندوز ۱۰ خواهد شد.

انتظار می رود حدود ۸۵ درصد کسب و کار تا پایان سال جاری به ویندوز ۱۰ مهاجرت کنند، که در نتیجه ویندوز ۱۰ به احتمال زیاد موفق خواهد شد در مدت زمان چند ماه آینده بر روی تعداد زیادی از کامپیوتر های شخصی سازمانی در سراسر جهان نصب و اجرا گردد.

مایکروسافت همچنان مشغول ارتقا و تکمیل ویندوز ۱۰ است و این سیستم عامل با هر به روز رسانی ویژگی های جدیدی از نظر امکانات و امنیت دریافت کرده و روز به روز بهتر و بهتر می شود. بنابراین شرکت ها با ارتقای دستگاه های خود به این سیستم عامل قادر خواهند بود امنیت بیش تری دریافت کرده و از قابلیت های بیش تری بهره مند گردند.

منبع :

MSPU

1983 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
پوریا
پاسخ دهید شنبه 6 خرداد 1396

سلام مدیران و دوستان عزیز

چند مدته هروقت برنامه دوربین گوشیمو باز میکنن ارور ۰xA00F4271 میده مشکلش چشه
گوشیم ۸۳۰ هستش با آخرین آپدیت

ممنون میشوم جواب بدید

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,