_ویندوز پنل جدید

نام نسخه بعدی ویندوز 10 رسماً تایید شد: به‌روزرسانی اکتبر 2018 نام نهایی رد استون 5 اعلام شد

همان طور که انتظار می‌رفت، ساعاتی قبل مایکروسافت به طور رسمی اعلام کرد که نام به‌روزرسانی بزرگ بعدی ویندوز 10به‌روزرسانی اکتبر 2018” خواهد بود. نام این به‌روزرسانی، در راستای شیوه نام‌گذاری اخیر مایکروسافت که در اوایل امسال با انتشار به‌روزرسانی آوریل 2018 ویندوز 10 نیز شاهد آن بودیم، انتخاب شده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

نایب رئیس سازمانی مایکروسافت، Roanne Sones اظهار داشته است:

من خرسند هستم که اعلام می‌کنم به‌روزرسانی بزرگ بعدی ما برای ویندوز، به‌روزرسانی اکتبر 2018 ویندوز 10 نامیده خواهد شد. با این به‌روزرسانی، ما ویژگی‌های جدید و پیشرفت‌هایی را برای نزدیک به 700 میلیون دستگاه در حال اجرای ویندوز 10 به ارمغان خواهیم آورد که به مردم کمک خواهد کرد تا بهترین استفاده را از وقت خود کنند. ما در هفته‌های آینده جزئیات بیشتری در مورد این به‌روزرسانی به اشتراک خواهیم گذاشت.

به‌روزرسانی اکتبر 2018 ویندوز 10 که در حال حاضر با نام رد استون 5 در حال توسعه است، تحت شماره نسخه 1809 عرضه خواهد شد و برخی منابع ادعا می‌کنند که مایکروسافت در تاریخ 25 سپتامبر کار روی این نسخه را تمام خواهد کرد و قصد دارد در نیمه اول ماه اکتبر آن را در دسترس عموم قرار دهد. با فرض این که همه چیز طبق برنامه‌ریزی‌ها پیش برود، مایکروسافت باید 14 سپتامبر بیلدی که قصد دارد عرضه عمومی کند را نهایی سازی کرده و قبل از پایان کار روی آن در 25 سپتامبر، با اینسایدرها آن را آزمایش کند.

در حال حاضر، ما در مرحله نهایی توسعه رد استون 5 قرار داریم، به این معنی که سریعاً باید تمرکز خود را روی به‌روزرسانی بزرگ بعدی، که دارای نام رمز 19H1 است و در بهار سال آینده منتشر خواهد شد، بگذاریم.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

2224 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,