به نظر می رسد اعضای اینسایدر حلقه Fast تنها افرادی نبوده اند که این هفته بیلد جدیدی دریافت کرده اند، زیرا ساعاتی پیش اینسایدرهای حلقه Slow نیز موفق به دریافت بیلد پیش نمایش ۱۶۲۳۲ ویندوز ۱۰ دسکتاپ شده اند. این بیلد، برای اولین بار در هفته گذشته برای اعضای اینسایدر حلقه Fast در دسترس قرار گرفته بود و اکنون نوبت به اعضای اینسایدر حلقه Slow رسیده تا آن را آزمایش کنند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

و برای اینسایدرهای ویندوز دوست داشتنی حلقه Slow، ما بیلد ۱۶۲۳۲ را در نظر گرفته ایم.

— دونا سارکار (@donasarkar) July 7, 2017

لیست تغییرات بیلد ۱۶۲۳۲ ویندوز ۱۰ دسکتاپ:

Windows Defender Application Guard (WDAG)

  • دادن امکان دسترسی به تمام ویژگی های غنی در مایکروسافت اج در حالی که از Application Guard استفاده می کنید: کاری که در بیلد ۱۶۱۸۸ شروع شد، پشتیبانی برای پایداری داده ها (Data Persistence) مایکروسافت اج در حالی که از Application Guard استفاده می شد اضافه شده است. پس از فعال بودن، داده هایی مانند علاقه مندی ها، کوکی ها و گذر واژه های ذخیره شده در جلسات Application Guard حفظ خواهند شد. این اطلاعات ماندگار بر روی هاست به اشتراک گذاشته نخواهند شد، اما برای آینده مایکروسافت اج در جلسات Application Guard در دسترس خواهند بود.
  • چگونه با Application Guard از مزایای پایداری داده ها در هنگام استفاده از مایکروسافت اج استفاده کنیم: شما Data Persistence را برای مایکروسافت اج در Application Guard با استفاده از Group Policy فعال کنید. برای فعال کردن پایداری داده ها، تمام پنجره های مایکروسافت اج را بسته و خط مشی های Windows Components> Windows Defender Application Guard را به روز کنید تا پایداری داده ها فعال شود.
  • چگونه می توان علاقه های خود را با Application Guard پس از بستن مایکروسافت اج پیدا کرد: از آن جا که شما پایداری داده ها را با استفاده از Group Policy برای Application Guard فعال کرده اید، سایتی که شما به علاقه مندی های خود ذخیره کرده اید برای استفاده های بعدی در دسترس خواهد بود، با مایکروسافت اج در Application Guard، حتی بعد از ریبوت و همچنین ارتقای ویندوز از بیلدی به بیلد دیگر.

معرفی Exploit Protection

  • از این بیلد به بعد، شما اکنون می توانید درست از Windows Defender Security Center، سیستم ویندوز و تنظیمات کاهش بهره برداری نرم افزار را رسیدگی، پیکربندی و مدیریت کنید. شما نیازی به استفاده از آنتی ویروس ویندوز دیفندر برای بهره گیری از این تنظیمات ندارید.

معرفی دسترسی به پوشه کنترل شده در آنتی ویروس ویندوز دیفندر

  • در این بیلد، حفاظت از اطلاعات ارزشمند از برنامه های مخرب و تهدیدات ساده تر شده است. برای فعال کردن این ویژگی، Windows Defender Security Center را از استارت جستجو و باز کنید و به بخش تنظیمات Virus & threat protection بروید و سوئیچ آن را روی On قرار دهید.

  • دسترسی به پوشه کنترل شده بر تغییراتی که برنامه ها بر روی فایل های موجود در برخی از پوشه های محافظت شده ایجاد می کنند نظارت دارد. اگر یک برنامه سعی در ایجاد تغییر در این فایل ها داشته باشد و برنامه توسط این ویژگی به لیست سیاه اضافه شده باشد، شما یک اطلاعیه در مورد این تلاش دریافت خواهید کرد. شما می توانید پوشه های محافظت شده با مکان های اضافی را تکمیل کرده و برنامه هایی را که می خواهید اجازه دسترسی به آن پوشه ها داشته باشند را اضافه کنید.

از آنجا که مایکروسافت روند انتشار جدیدی را آغاز کرده، ممکن است هنوز تمام کاربران قادر به دریافت این بیلد جدید نباشند. در حال حاضر شما می توانید برای اطلاع از در دسترس قرار گرفتن این به روز رسانی بر روی دستگاه خود، آن را از بخش Windows Update بررسی کنید، ولی در صورتی که به روز رسانی وجود نداشت نگران نباشید.

آیا شما نیز موفق به دریافت این بیلد جدید شده اید؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1873 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Reza Mahdavian
پاسخ دهید شنبه 17 تیر 1396

یه خبر خوب. مشکل ویندوزی ها با myirancell به طور کامل حل شد. الان داشتم با کارشناس ایرانسل در مورد ویندوزفون صحبت میکردم. گفت نسخه تحت وب رو آپدیت کردیم و دقیقاً نسخه موبایل روی وب میاد بالا. چک کردم و درست بود.
https://my.irancell.ir
فقط کافیه روی موبایلتون لینک بالا رو باز کنین. دقیقاً مثل نسخه نرم افزار myirancell روی گوشیتون میاد بالا.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,