این روزها برای مایکروسافت روزهای  پرکاری شده و این شرکت به شدت در حال تلاش روی رفع مشکلات به روز رسانی بزرگ بعدی ویندوز 10 است. ساعاتی پیش این شرکت بیلد 19299 را برای حلقه Fast عرضه کرد و حالا نوبت به اینسایدرهای حلقه Slow رسیده بیلد 16296 برای آن ها آماده سازی شده است. این بیلد چند روز قبل در دسترس حلقه Fast قرار گرفته بود. برای اطلاع از تغییرات این به روز رسانی در ادامه با وینفون همراه باشید.

لیست تغییرات:

  • رفع مشکلی که باعث شده بود Hyper-V قادر به ایجاد ماشین مجازی در یک شبکه شخص ثالث نباشد.
  • رفع مشکلی که باعث شده بود هنگام نصب ویندوز به صورت Clean Install و انتخاب زبانی غیر از انگلیسی به‌عنوان زبان پیش فرض، در دقایق ابتدایی پس از نصب ویندوز اسم بسیاری از اپلیکیشن با زبان انگلیسی نمایش داده شود.
  • برطرف ساختن مشکلی که در چند بیلد اخیر وجود داشت که باعث شده بود تا بازی هایی که از WebView با میزان زیادی HTML بهره می‌برند، افت نرخ فریم زیادی را تجربه کنند.

به روز رسانی بزرگ فال کریترز ویندوز 10 در تاریخ 17 اکتبر به طور رسمی عرضه خواهد شد و مایکروسافت تا پیش از این زمان فرصت کافی دارد تا اشکالات کوچک و بزرگ این نسخه را رفع کند، بنابراین در مدت نباید انتظار ویژگی های جدیدی از این به روز رسانی ها داشته باشیم. اگر شما از اعضای حلقه Slow هستید، در حل حاضر می توانید بیلد 16296 را دریافت کنید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

2234 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , ,