آن بخش از اینسایدرهای حلقه فست که به دسته Skip Ahead پیوسته بودند، چندین هفته بود که برای دریافت بیلد جدیدی از شاخه رد استون 5 انتظار می‌کشیدند. حالا زمان انتشار بیلد جدید برای این دسته از اینسایدرها فرا رسیده و مایکروسافت ساعاتی پیش بیلد 17618 ویندوز 10 را برای اینسایدرهای Skip Ahead معرفی و عرضه کرد. مهم‌ترین ویژگی موجود در این بیلد، رونمایی از قابلیت جدید Sets بوده و در کنار آن، تغییرات عمومی و بهبودهای زیادی نیز صورت گرفته است. در ادامه با ویفون همراه باشید.

لیست موارد جدید

  • Sets: ویژگی Sets طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که همه چیز مربوط به کارهای شماست: صفحات وب مربوطه، اسناد پژوهش، فایل‌های لازم و اپلیکیشنها،  همه و همه تنها با یک کلیک در دسترس شما هستند. از آغاز امروز در بیلدهای رد استون 5، مایکروسافت تجربه‌ی Set را در دسترس قرار داده تا هر شخصی که دسته Skip Ahead را انتخاب کرده است بتواند آن را امتحان کند. با Sets برای ایجاد یک تجربه‌ی یکپارچه، تجربه‌های شخص اول مانند ایمیل، تقویم، وان نوت، MSN News، ویندوز و مایکروسافت اج بیش از پیش ادغام شده‌اند، بنابراین شما می‌توانید به آنچه که مهم و مولد است بازگردید و دوباره آن لحظه را به دست بگیرید – که این موضوع ارزش واقعی Sets است.

اگر شما اینسایدری هستید که Sets را پیش از این آزمایش کردهاید، شما اکنون پیشرفتهای زیر را تجربه خواهید کرد:

  • پشتیبانی از برنامههای دسکتاپ (Win32). قابلیت Sets در حال حاضر از فایل اکسپلورر، نوت پد، Command Prompt و PowerShell پشتیبانی میکند. یکی از درخواست‌های مهم اینسایدرها، اضافه شدن زبانه به فایل اکسپلورر بود و اکنون با Sets شما می‌توانید یک تجربه فایل اکسپلورر زبانه دار را دریافت کنید!
  • شما هم اکنون می‌توانید اپلیکیشن‌ها را از صفحه زبانه جدید با تایپ کردن نام برنامه در جعبه جستجو راه اندازی و اجرا کنید.
  • برنامه‌های UWP به جای زبانه جدید، در همان پنجره راه اندازی می‌شوند.
  • رابط کاربری زبانه در Sets در حال حاضر آیکون‌هایی از جمله نماد وب‌سایت‌ها و آیکون برنامه‌ها را نشان می‌دهد.
  • پروژه خود را با کنترل بیشتری از سر بگیرید – هنگام بازیابی پروژه‌های خود، از شما خواسته می‌شود تا برنامه‌ها و صفحات وب مرتبط را بازیابی کنید. در تایم لاین هنگامی که یک پروژه دارای فعالیت‌های متعدد مرتبط با آن باشد را مشاهده خواهید کرد.

این به روز رسانی علاوه بر موارد جدیدی که گفته شد، شامل یک لیست بلند از بهبودهای عمومی و باگ های رفع شده است که به طور کلی سبب بهبود در تجربه کاری این سیستم عامل می شوند. اگر شما نیز یکی از اینسایدرهای دسته Skip Ahead باشید در حال حاضر می توانید بیلد 17618 را روی کامپیوتر خود دریافت کرده و از ویژگی های جدید آن بهره ببرید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

2234 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,