ویندوز 10 اس

اگر شما به ویندوز ۱۰ اس علاقه مند هستید، اما دستگاه اختصاصی ویندوز ۱۰ اس در اختیار ندارید، مایکروسافت برای شما این امکان را فراهم کرده که آخرین نسخه از ویندوز ۱۰ را روی دستگاه خود آزمایش کنید. اگر دستگاهی مبتنی بر ویندوز ۱۰ پرو دارید، می توانید از ابزار جدید مایکروسافت برای ارتقاء به ویندوز ۱۰ اس استفاده کنید. در ادامه با وینفون همراه باشید.

این ابزار جدید با Windows 10 Pro، Windows 10 Pro Education، Windows 10 Enterprise و Windows 10 Education کار می کند و بعد از اتمام ارتقاء به طور خودکار فعال می شود و لازم نیست برای آن یک کد اکتیو دیگر خریداری کنید. با این حال این ابزار در ویندوز ۱۰ هوم کار نمی کند زیرا ویندوز ۱۰ اس یک نسخه پیشرفته تر از ویندوز ۱۰ پرو با برخی ویژگی های مشابه است.

ویندوز 10 اس

این ابزار برای کسانی که مایل به آزمایش ویندوز ۱۰ اس هستند روی سخت افزاری که در اختیار دارند در دسترس است، این ابزار را از طریق این لینک دریافت کنید.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

812 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
amirhossein
پاسخ دهید چهارشنبه 11 مرداد 1396

مغز خر کیلو چنده بریم بخوریم نصب کنیم
🙂

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,