ساعاتی پیش اعضای اینسایدر حلقه‌های Fast، Slow و Release Preview ویندوز 10 اولین به‌روزرسانی تجمعی نسخه رد استون 4 را دریافت کردند. این به‌روزرسانی تجمعی جدید، شماره بیلد نسخه RTM را به 17133.73 ارتقا می‌دهد و تنها شامل چند به‌روزرسانی امنیتی و رفع باگ است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در روزهای گذشته شایعاتی مبنی بر آغاز عرضه عمومی به‌روزرسانی اسپرینگ کریترز (رد استون 4) در روز 10 آوریل منتشر شده بود، ولی به نظر می‌رسد این اتفاق رخ نداده است. در عوض، مایکروسافت به‌روزرسانی‌های تجمعی جدیدی را برای کاربران رد استون 4 در حلقه‌های مختلف ویندوز اینسایدر منتشر کرد، که شاید سبب تأخیر در عرضه عمومی این به‌روزرسانی بزرگ شود، ولی مطمئناً موجب بهبود تجربه کاربری و ارائه یک نسخه کامل‌تر و بی‌نقص‌تر خواهد شد.

این به‌روزرسانی جدید با عنوان Cumulative Update for Windows 10 Version Next (10.0.17133.73)” در دسترس قرار گرفته، که احتمالاً به این دلیل است که مایکروسافت هنوز نام رسمی خود برای رد استون 4 را اعلام نکرده است.

لیست بهبودها و اشکالات رفع شده:

  • رفع یک مشکل امنیتی مرتبط با PDF در مایکروسافت اج.
  • رفع مسئله‌ای که در برخی موارد، که از شناسایی کنترل‌های سفارشی توسط اینترنت اکسپلورر جلوگیری می‌کرد.
  • به‌روزرسانی‌های امنیتی برای اینترنت اکسپلورر، مایکروسافت اج، موتور اسکریپت مایکروسافت، کرنل ویندوز، اجزای گرافیکی مایکروسافت، سرور ویندوز، رمزنگاری ویندوز و شبکه دیتا سنتر ویندوز.
اگر شما نیز یکی از اعضای اینسایدر حلقه‌های نام برده شده هستید، در حال حاضر می‌توانید بیلد 17133.73 را روی دستگاه ویندوز 10 خود دریافت کنید.

 

منبع :

WINDOWSCENTRAL

2233 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,