همان‌طور که اخیراً به اطلاع شما رساندیم، مایکروسافت بیلد 17133 ویندوز 10 را از کاندیدای انتشار به عنوان نسخه RTM به‌روزرسانی اسپرینگ کریترز خارج کرد که در نتیجه انتظار می‌رفت این شرکت گردآوری بیلد جدیدی از شاخه رد استون 4 را آغاز کرده باشد. حالا پس از مدت کوتاهی، این شرکت بیلد جدید 17134 را برای اینسایدرهای حلقه فست منتشر کرده است و ما نیز امیدواریم این بیلد بتواند به معیارهای لازم برای عرضه عمومی دست پیدا کند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت توضیحاتی در خصوص این بیلد ارائه کرده است:

به همین ترتیب که بیلد 17133 از طریق حلقه‌ها پیشرفت می‌کرد، ما برخی مسائل قابلیت اطمینان را کشف کردیم که می‌خواستیم آنها را حل کنیم. به عنوان مثال، در موارد خاص، این مسائل قابلیت اطمینان می‌توانست باعث افزایش درصد BSOD در رایانه‌های شخصی شود. به جای ایجاد یک بسته به‌روزرسانی تجمعی برای رسیدگی به این مسائل، ما تصمیم گرفتیم یک بیلد جدید که شامل رفع این مشکل می‌شود ایجاد کنیم.

مایکروسافت ادعا می‌کند که در طول آزمایش بیلد 17133، آنها برخی مسائل مربوط به قابلیت اطمینان را پیدا کرده‌اند که با گزارش‌های اخیر منتشر شده در مورد تأخیر در ارائه نسخه رسمی به‌روزرسانی بعدی ویندوز 10 همخوانی دارد. همین موضوع سبب شده مایکروسافت عرضه عمومی این نسخه را به تعویق بیندازد و بیلد 17133 که کاندید انتشار به عنوان نسخه RTM بود را کنار بگذارد. اکنون می‌توان گفت بیلد 17134 نامزد بعدی برای انتشار به عنوان بیلد RTM نسخه بعدی ویندوز 10 است.

اگر بیلد 17134 به استانداردهای لازم را پس کند، انتظار می‌رود این بیلد در اواخر ماه جاری برای عموم کاربران ویندوز 10 در دسترس قرار بگیرد. لازم به توضیح است که بیلد 17134 در حال حاضر در ایکس باکس وان نیز موجود است و به زودی برای هولولنز و اینترنت اشیا نیز در دسترس خواهد بود.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

1876 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,