عرضه نسخه نهایی به‌روزرسانی فال کریترز برای کاربران معمولی بسیار نزدیک است، مایکروسافت همزمان با آماده‌سازی نسخه نهایی به‌روزرسانی فال کریترز، انتشار بیلدهای به‌روزرسانی بزرگ بعدی ویندوز 10 را برای اینسایدرهای Skip Ahead آغاز کرده است. اخبار دریافتی نشان می‌دهند که احتمالا از امروز بیلدهای رداستون 4 برای اینسایدرهای حلقه فست نیز عرضه خواهند شد.مایکروسافت برای اولین بار آزمایش بیلدهای به‌روزرسانی بزرگ بعدی ویندوز 10 یعنی رداستون 4 را با اینسایدرهای Skip Ahead از اواخر آگوست آغاز کرده است، اکنون که ما دیگر به عرضه نسخه نهایی به‌روزرسانی فال کریترز نزدیک شده‌‌ایم، ظاهرا بیلدهای رداستون 4 به‌زودی (احتمالا از امروز) برای اینسایدرهای حلقه فست نیز عرضه خواهند شد.

این مطلب باتوجه به اخطار مایکروسافت به توسعه‌دهندگان در فروم توسعه‌دهنگان واقعیت ترکیبی ویندوز آشکار شده است، مایکروسافت به این دسته از کاربران اخطار داده که تنظیمات اینسایدر خود را تغییر دهند، چرا که ممکن است بیلدهای ناپایدار رداستون 4 را دریافت کنند که در نتیجه آن ممکن است در روند کاری توسعه‌دهندگان اختلال ایجاد شود.مایکروسافت در فروم توسعه‌دهندگان واقعیت ترکیبی ویندوز عنوان کرده:

برای شما کاربرانی که مشغول به توسعه محتوای واقعیت مجازی برای پلتفرم واقعیت ترکیبی ویندوز هستید پیام مهمی داریم: اگر شما در حلقه فست کاربران اینسایدر بمانید ممکن است از تاریخ 10 اکتبر بیلدهای ناپایدار رداستون 4 را دریافت کنید، که مطمئنا پایدارترین نسخه ویندوز برای کار شما نخواهد بود. برای تداوم روند بدون مشکل توسعه محتوای واقعیت ترکیبی لطفا تنظیمات پروژه اینسایدر خود را تغییر دهید و به حلقه Release Preview مهاجرت کنید تا صرفا به‌روزرسانی های کوچک، اپلیکیشن ها و درایورها را دریافت کنید.

این پیام مایکروسافت به‌خوبی موید این مسئله است که به احتمال بسیار قوی عرضه بیلدهای رداستون 4 برای اینسایدرهای فست از امروز آغاز خواهد شد، البته تا زمانی که مایکروسافت به‌صورت رسمی انتشار این بیلدها را اعلام نکند با اطمینان نمی‌توان در این زمینه اظهار نظر کرد.

در انتها بد نیست اشاره کنیم که در حال حاضر آخرین بیلد دریافتی اینسایدرهای فست بیلد 16299.15 ویندوز 10 است که نسخه RTM به‌روزرسانی فال کریترز محسوب می‌شود. در ادامه در صورت دریافت هرگونه اخبار تکمیلی در این زمینه مانند همیشه همراه شما خواهیم بود.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1039 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
حیان
پاسخ دهید سه شنبه 18 مهر 1396

دقیقا همین الان یادش افتادم همین الان پستش گذاشته شد… جالبه!

حیان
پاسخ دهید سه شنبه 18 مهر 1396

راستی قسمت تبلیغاتتون خرابه

حیان
پاسخ دهید سه شنبه 18 مهر 1396

برای فروش آنلاین بلیط هوایی اندازش بزرگه میفته رو متن

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,