سرفس لپ تاپ و سیستم عامل ویندوز ۱۰ اس در حال حاضر برای چند هفته است که در دسترس قرار گرفته اند، بنابراین اکنون زمان مناسبی است که نگاهی به برخی مواردی که آن ها در سال ۲۰۱۷ می توانند و نمی توانند انجام دهند داشته باشیم. یکی از سوالات بسیاری از مردم این بوده که آیا دستگاه های ویندوز ۱۰ اس می تواند در برنامه ویندوز اینسایدر ثبت نام کند، که خوشبختانه جواب مثبت است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

کاربران ویندوز ۱۰ اس این اجازه را دارند که به همه حلقه های پیش نمایش ار قبیل Release Preview، Slow و Fast دسترسی داشته باشند. در حالی که ممکن است این موضوع برای بسیاری از کاربران بدیهی به نظر برسد، اما هنوز بسیاری از کاربران جدید ویندوز ۱۰ اس سوالاتی در مورد آن دارند که رفته رفته پاسخ های آن ها در حال روشن شدن است.

همان طور که انتظار می رود ثبت نام در حلقه Release Preview به جز چند به روز رسانی تجمعی چیزی را برای کاربر به ارمغان نمی آورد. ولی با عضویت در حلقه Fast بیلد ۱۶۲۳۷ قابل دریافت خواهد بود و از آنجا که ویندوز ۱۰ اس بسیار شبیه به ویندوز ۱۰ پرو است، با دریافت این بیلدها در کنار دستیابی به ویژگی های جدید، باگ های جدیدی نیز بر روی ویندوز ۱۰ اس مشاهده خواهد شد.

حالی ممکن است سوالی در مورد این که آیا لازم است سرفس لپ تاپ خود را در حلقه های ویندوز اینسایدر ثبت نام کنید برای شما پیش آمده باشد. باید بگوییم که حلقه Release Preview تقریبا به طور قطع ایمن است، در حالی که حلقه های Slow و Fast – حتی بر روی ویندوز ۱۰ اس – ممکن است شما را با برخی اشکالات که در نسخه پیش نمایش سیستم عامل ها مشاهده می شود مواجه سازد. در حالی که بیلد ۱۶۲۳۷ بر روی سرفس لپ تاپ عملکرد خوبی دارد، ولی قطعا مشکلاتی نیز وجود دارد.

شایان ذکر است که حتی اگر کاربران ویندوز ۱۰ اس بر روی حلقه Fast قرار داشته باشند، هنوز هم هر زمان که بخواهند می توانند از طریق استور ویندوز سیستم عامل ویندوز ۱۰ اس خود را به ویندوز ۱۰ پرو ارتقا دهند و نیازی به بازگشت به بیلدهای پایینتر یا از دست دادن اطلاعات نخواهد بود.

تمام این موارد این ایده را تقویت می کنند که ویندوز ۱۰ اس دقیقا همان ویندوز ۱۰ است که تنها به استور ویندوز محدود شده و تفاوت های خاص دیگری ندارد.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1873 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
saber20
پاسخ دهید چهارشنبه 21 تیر 1396

سلام امیر زمانی عزیز سوالمو توی بخش سوالات مترح کردم کسی پاسخ نداد خواهشا شما جواب بدین
من ویندوزpc۱۰اخرین نسخه فست رو نصب کردم۱۶۲۳۷قبل از این بیلد هم همین ارور رو میداد.یک نکته هم بگم اولین ویندوز که نصب کردم یک ویندوز ۱۰ کرک شده بود و بعدا بیلد ها رو گرفتم آیا این مشکل مربوط به همینه چه راهکاری پیشنهاد میدید کمک کنید.
ادر قسمت تنظیمات بخشactivationیک ارور خاصی به من داده اینه هست
We can’t activate Windows on this device as we can’t connected to your organization activation server.make sure you’re connected to your organization,S network and try again.if you continue having problems with activation, contact your organization ‘s support person.Error code:0x004f074

    امیر زمانی
    پاسخ دهید چهارشنبه 21 تیر 1396

    سلام دوست عزیز
    اتفاقا سوالتون رو یکی دو ساعت پیش بود دیم. در مورد یه مقدار جستجو هم کردم به نتیجه ای نرسیدم. باز هم میگردم اگر وابش رو پیدا کنم حتما پاسخ میدم

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,