امروز اولین روز از کنفرانس توسعه‌دهندگان مایکروسافت، موسوم به بیلد 2018 بود که ما نیز با پوشش زنده ویدیویی و همچنین پوشش خبری این کنفرانس در وینفون همراه شما بودیم. در جریان این کنفرانس که همچنان نیز ادامه دارد، این شرکت از مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید که برای برنامه نویسان در راه است رونمایی کرد. همزمان با این رویداد، مایکروسافت SDK بیلد پیش‌نمایش 17661 از شاخه رد استون 5 ویندوز 10 را نیز در دسترس قرار داد.

این اولین SDK از شاخه رد استون 5، که نام رمز به‌روزرسانی بزرگ بعدی ویندوز 10 است، به شمار می‌آید که منتشر شده است. مایکروسافت هنوز اطلاعاتی در مورد آنچه که در پیش‌نمایش جدید رد استون 5 از راه خواهد رسید منتشر نکرده است، اما می‌توانیم فرض کنیم که برخی از مواردی که در بیلد امروز اعلام شد را شاهد باشیم.

امروز مایکروسافت از موارد جدید زیادی از قبیل Visual Studio IntelliCode، پشتیبانی از طراحی فلوئنت برای نرم‌افزارهای Win32 و… رونمایی کرد که انتظار می‌رود در آینده شاهد در دسترس قرار گرفتن آنها برای توسعه‌دهندگان باشیم.

اگر می‌خواهید این SDK پیش‌نمایش جدید را تجربه کنید، می‌توانید آن را از اینجا دانلود کنید. در غیر این صورت مایکروسافت فردا آن را معرفی خواهد کرد.

منبع :

NEOWIN

2219 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
حیان
پاسخ دهید سه شنبه 18 اردیبهشت 1397

میشه لطفا ویژگی هایی که برای برنامه نویسی ویژوال استودیو اضافه میشه رو هم اضافه کنید

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,