_ویندوز پنل جدید

اکنون پیش‌نمایش بیلد 18362 ویندوز 10 SDK در دسترس می‌باشد چنانکه به نسخه‌ی نهایی نزدیک‌تر شده است

ویندوز 10 نسخه‌ی 1903 در حال نزدیک شدن به یک انتشار عمومی می‌باشد، همانطور که این بیلد در هر دو حلقه‌ی Fast و Slow از برنامه اینسایدر بیش از یک هفته قرار داشت، اما حلقه‌ی دومی با آن مشکل مواجه شد. هفته‌ی گذشته پیش‌نمایش ویندوز 10 SDK برای بیلد 18361 به‌روزرسانی شد، اما اکنون این به‌روزرسانی با بیلد 18362 در برنامه‌ی اینسایدر منتشر شده است.

مایکروسافت هنوز هیچ پست وبلاگی در مورد آخرین نسخه منتشر نکرده است، اما با توجه به آخرین به‌روزرسانی پیشین، بهتر است فرض کنیم که تغییرات قابل توجهی در بیلد 18362 وجود ندارد. در واقع اهمیت واقعی این بیلد آن است که انتظار می‌رود به نسخه‌ی نهایی ویندوز 10 نسخه 1903 نزدیک شده باشد، که در روزها یا هفته‌های آینده در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

توجه داشته باشید که در حال حاضر ویندوز 10 SDK تنها با Visual Studio 2017 یا نسخه‌های جدیدتر آن کار می‌کند، بنابراین شما می‌توانید Visual Studio 2019 که اخیرا منتشر شد را با ویندوز 10 SDK استفاده کنید. این احتمال وجود دارد که شما در نسخه 1903 ویندوز 10 SDK نتوانید از نرم‌افزارهای موجود در فروشگاه مایکروسافت استفاده کنید، اما به محض رسیدن به نسخه‌ی نهایی، این روند تغییر خواهد کرد.

به نظر می‌رسد تنها مرحله‌ای که از دوره آزمایشی برای به‌روزرسانی ویژگی‌های بعدی ویندوز باقی می‌ماند این نسخه باشد، که آن هم باید در حلقه Release Preview در دسترس قرار گیرد. اما در مورد به‌روزرسانی اکتبر 2018، که به مرور زمان حذف شد. این خبر بسیار مشکل‌ساز بود، بنابراین ما امیدواریم که مایکروسافت در حال برنامه‌ریزی برای تکرار چنین کاری نباشد.

شما می‌توانید آخرین بیلد پیش‌نمایش اینسایدر SDK را از طریق وب‌سایت Windows Insider دانلود کنید. همچنین شما می‌توانید بیلد مربوطه را برای WDK Insider Preview ،HLK Insider Preview و ADK Insider Preview دریافت کنید.

اکنون مایکروسافت یک پست وبلاگ برای این نسخه منتشر کرده و همانطور که انتظار می‌رفت، هیچ تغییر جدیدی در آن ذکر نشده است.

منبع :

NEOWIN

163 پست
شاهین باشوکی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,