windows-10-wallpapelogoپس از انتشار ویندوز 10 در 29 جولای، مایکروسافت به طور مداوم این سیستم عامل نو پا و نرم افزار های آن را به روز رسانی میکند. در هفته اخیر، سه نرم افزار اصلی ویندوز 10 به روز رسانی دریافت کردند. ولی مایکروسافت بر روی موضوع بزرگ تری کار می کند.

برخی گمان می کنند که مایکروسافت پس از عرضه ویندوز 10، آن را رها می کند و یا ویندوز 10 شکست می خورد. امامایکروسافت کار خود را در اینجا با منتشر کردن چند به روز رسانی کوچک و بزرگ، به پایان نرسانده است و هنوز بر روی ویندوز 10 کار می کند و آن را برای دستگاه های مختلف بهینه می کند. تا کنون مایکروسافت با آپدیت های کوچک این سیستم عامل را آپدیت کرده است و اکنون به گذارش WINBETA، قصد انتشار threshold 2 این سیستم عامل را در ماه نوامبر دارد. threshold 2 و یا wave 2، اسم رمز همان آپدیت جامع و سیستمی است که مایکروسافت به کاربران وعده داده بود. با توجه به عرضه شدن بیلد 10532 برای اینسایدر های حلقه فست، برخی از شایعات و گمان ها، مبنی بر انتشار این بیلد به عنوان threshold 2 ویندوز 10 است. انتظار می رود که در کنفرانس IFA 2015، مایکروسافت اخبار بیشتری را در مورد threshold 2 ویندوز 10 در اختیار کاربران قرار دهد.

در ابتدا، مایکروسافت قصد انتشار این آپدیت را در اکتبر سال 2015 داشت؛ اما اکنون برنامه عوض شده است و مایکروسافت انتشار این آپدیت را با تأخیر همراه کرده است و احتمالا در ماه نوامبر عرضه خواهد شد. اما به خاطر داشته باشید که خبر این تأخیر، به خودی خود بد نیست و باعث می شود که مایکروسافت زمان بیشتری را برای کار بر روی قابلیت های ویندوز 10 و بهینه کردن آن داشته باشد. اسم رمز threshold 2، در درون مایکروسافت، به صورت “آپدیت ویندوز 10 برای نوامبر” و یا “آپدیت ماه نوامبر ویندوز 10” خوانده می شود. هنوز جزییات بیشتری در مورد نام و یا تغییرات این آپدیت در دسترس نیست ولی انتظار می رود که ویژگی ها جدید زیادی نداشته باشد و تنها شاهد تغییرات جزیی باشیم و در کل، شاهد سیستم عاملی بهینه تر باشیم.

به روز رسانی threshold 2 که بر اساس شایعات اکنون به عنوان بیلد جدید برای اینسایدر های ویندوز 10 منتشر شده، سیستم عامل را بهینه تر کرده است و بهبود های فراوانی در رابط کاربری مرورگر مایکروسافت اج داده است و البته برخی از مشکلات آن را نیز، رفع کرده است. بر اساس شواهد، نرم افزار یونیورسال پیام های ویندوز 10 نیز، با آپدیت جدید عرضه خواهد شد.

شما کاربران عزیز وینفون، اگر مایل هستید، می توانید با عضویت در پروژه اینسایدر ویندوز 10، بیلد جدید را دریافت کنید و از ویژگی های جدید آن لذت ببرید و همچنین ما را نیز در قسمت نظرات از آن ها آگاه کنید.

نظر شما در مورد عملکرد مایکروسافت بر روی ویندوز 10 چیست و آن را چگونه ارزیابی می کنید؟

منبع: NEOWIN

منبع :

NEOWIN

 • پنج شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۴ ۲۱:۳۰
 • ۸ نظر
 • احسان رستمی پور
 • اخبار
194 پست
احسان رستمی پور
علاقه مند عکاسی و تکنولوژی Instagram: sir_ehr
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
javadkhof
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۴

حالا این بروزرسانی بزرگ شامل چه بروز رسانی هایی خواهد بود ؟

میلاد
💔 30 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۴

دیگه مایکروسافت شورشو درآورده دیگه نمیدونم تا کی میخواد هی آپدیت بده. هی هم عقب بنداره. بابا یک چیز کامل بده بیرون. چراقسطی کار میکنه. من تا امروز طرفدار متعصب دو آتیشه بودم. اما دیگه خسته شدم.همش اپدیت. همش بدقولی. همش تاخیر. اصلا چیزی از تکنولوژی نفهمیدم. من تا حالا گوشی به جز ویندوز هیچی نداشتم. از پاکت پی سی داشتم تا الان که 930 دارم. هیجی از کارایی و زیبایی و امکانات نفهمیدم.

  Talkman
  💔 3 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۴

  خوب این فقط نظر شماست دوست عزیز

  alka
  💔 0 پاسخ دهید جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۹۴

  کلی گامنت خوندم امروز …
  اکثرا منفی بودن.
  من اولین بیلدی که اومد همون بیلدی ک فقط واسه سه تا گوشی اومده بود رو گرفتم تا الان این وسط دانگرید زیاد کردم یادمه تو اولین بیلد دکمه بکم کار نمیکرد …
  بچه ها میگن هیچ فرقی نکرده اما همینو بدونین منی که 1.5 سال وینفون دارم با کار کردن با وین 10 موبایل دیگه علاقه به 8.1 ندارم …
  هر وقت دانگرید میکردم هی دوس داشتم برم رو 10 بعد ی هفته میرفتم رو وین 10… بنظرتون هیچ فرقی نکرده؟
  ینی فرقش فقط تو otg و wifi directe
  انتظارم بیشتر بوده ولی جوری نیست که فرقی نکرده باشه
  تنها چیزی که اذیتم میکنه لودینگ و رزومیگه

   alka
   💔 0 پاسخ دهید جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۹۴

   خطاب به دوستان لحنم اینطوری بود

   نی فرقش فقط تو otg و wifi directe؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 😐

  hmz
  💔 0 پاسخ دهید جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۹۴

  منم

  سالار
  💔 6 پاسخ دهید جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۹۴

  یعنی خاک تو سرت که میگی چرا مایکروسافت برا سیستم عاملش آپدیت منتشر میکنه وازش پشتیبانی میکنه!
  تو چیزی بهتر از عنروید لایقت نیست چون تو اون هیچ وقت خبری از آپدیت نیست

   masoud
   💔 0 پاسخ دهید جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۹۴

   این چه طرز حرف زدنه؟اصلا فهمیدی بنده خدا چی گفته که دهنتو باز کردی و تربیت خونوادگیتو نشون همه میدی؟واقعا که زشته اینقدتعصب.اگرم حرف بدی زده تو نباید اینجوری حرف برنی که.مگه مایکی مال باباته؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,