تایم لاین ویندوز 10

در کنفرانس بیلد 2018، مایکروسافت قابلیت تایم لاین ویندوز 10 را معرفی کرد که به کاربران اجازه می‌دهد که به فعالیت‌های گذشته خود دسترسی داشته باشند و آنها را ادامه دهند. مایکروسافت در این کنفرانس پیش‌نمایشی از این قابلیت را در رابط‌کاربری اندرویدی مایکروسافت یعنی Microsoft Launcher به نمایش گذاشت. در ادامه با وینفون همراه باشید.

حالا Vishnu Nath، از بخش مدیریت برنامه مایکروسافت تایید کرده است که هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد قابلیت تایم لاین برای اندروید قابل انتشار نیست اما مایکروسافت در حال کار روی این مسئله است و این قابلیت برای اندروید نیز در دست توسعه قرار دارد.

در شبکه اجتماعی توییتر کاربری با نام Paul Thurrott چنین نوشت:

آیا کسی از وضعیت قابلیت تایم لاین در مایکروسافت لانچر خبری دارد؟ آیا اپلیکیشن دیگری در دست توسعه است؟

در پاسخ به این کاربر Vishnu Nath چنین گفت:

در حال کار روی آن هستیم. متاسفم که نمی‌توانم بیشتر از این چیزی در این مورد بگویم اما تایم لاین برای اندروید در دست توسعه است. در آینده در این مورد اخباری منتشر خواهند شد. گوش به زنگ باشید.

قابلیت تایم لاین در حال حاضر برای کاربران ویندوز 10 در دسترس است. با اضافه شدن Timeline به مایکروسافت لانچر و سیستم عامل اندروید، مایکروسافت قادر خواهد بود تا اکوسیستمی تولید کند که کاربران بتوانند به فعالیت‌های خود روی هر دستگاهی دسترسی داشته باشند و آن را ادامه دهند.

منبع :

MSPU

208 پست
احسان وائقی
دانشجوی مهندسی برق. علاقه‌مند به تکنولوژی، موسیقی و سفر
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,