مایکروسافت همراه با معرفی به روز رسانی کریترز ویندوز ۱۰، وعده افزوده شدن تم های ویندوز به استور را داده بود و به وعده خود نیز عمل کرد. اکنوناگر از ویندوز ۱۰ کریترز استفاده می کنید، از این پس می توانید از بخش پوسته های استور ویندوز، پوسته مورد علاقه خود را دریافت کنید و از آن لذت ببرید. برای آموزش راهکار با وینفون همراه باشید.

کافی است سری به بخش جدید پوسته های استور ویندوز ۱۰ بزنید تا با مجموعه ای از هزاران عکس بسیار زیبا مواجه شوید. پوسته هایی که شامل چندین و چند تصویر پس زمینه، گیاهان و پرندگان، مناظر بکر، شگفتی های طبیعی، مناظر شهر های زیبا و همچنین تنظیم آوا های مختلف و رنگ های بسیار دلنشین برای شخصی سازی رایانه خود به گونه ای که علاقه دارید.

به روز رسانی خالقان ویندوز ۱۰، همواره تلاش می کند که خود واقعی شما را بروز دهد، به همین خاطر، با شخصی سازی رایانه خود می توانید خود واقعی تان را درون رایانه ی شخصی خود نهادینه کنید.

راهکار دریافت پوسته های استور برای ویندوز ۱۰:

اگر در حال حاظر از به روز رسانی خالقان استفاده می کنید، به  Settings رجوع کنید، گزینه Personalization را انتخاب کنید، سپس به Themes رفته و از آنجا بر روی لینک “Get more themes in the store” کلیک کنید.

هنگامی که دریافت پوسته به پایان رسید، می توانید پوسته را از استور ویندوز اجرا و یا به مسیر Settings, Personalization, Themes رفته و از آن جا پوسته ی خود را فعال کنید.

به همین طریق می توانید به هر تعداد که مایل بودید، پوسته های استور را دریافت و از آنها لذت ببرید.

هنگامی که پوسته ای را انتخاب کردید، رنگی به صورت خودکار از قسمت Colors انتخاب می شود، اما اگر مایل به تغییر این رنگ بودید، می توانید از این روش استفاده کنید.

برای تغییر رنگ سیستم به مسیر Settings، Personalization، Theme بروید، سپس Color را انتخاب و رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. اگر تصمیم دارید از رنگهای به غیر از لیست موجود استفاده کنید، بر روی Custom color کلیک کنید.

هر از گاهی به این فهرست سر بزنید تا پوسته های جدید تر را از دست ندهید.

منبع :

WINDOWS

32 پست
آریان خانجانی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
حسین
پاسخ دهید یکشنبه 11 تیر 1396

سلام کسی لینک تلگرام بتا رو داره ؟

Alireza
پاسخ دهید یکشنبه 11 تیر 1396

فقط عکسه؟ صدای نوتیفیکیشن ها یا بخشای دیگه رو تغییر نمیده ؟
جدای از این کلا نمیشه صدای نوتیفیکیش برنامه ها رو تغییر داد؟ مال اینستا و تلگرام و ارور و همه اینا یه صدا میدن که بنظر من یکم آزار دهندست

  آریان خانجانی
  پاسخ دهید یکشنبه 11 تیر 1396

  سلام، یک سری از تم ها صدا های سیستم رو هم تغییر میدن، ولی اگر خودتون خواستید تغییر بدید، توی Personalization روی قسمت Theme کلیک کنید و از اونجا میتونید به قسمت Sounds رفته و صدا ها رو تغییر بدید.

reddeah
پاسخ دهید یکشنبه 11 تیر 1396

این شد تم الان ! تغییر ظاهر منو ها متناسب با تم ، صدای مخصوص ، رنگ های مخصوص ! این که فقط یه عکس با یه رنگ !

drjackool
پاسخ دهید یکشنبه 11 تیر 1396

فقط تصویر زمینه هست. Shit

  آریان خانجانی
  پاسخ دهید یکشنبه 11 تیر 1396

  بعضی از تم ها صدا هم دارن، ولی بعضی ندارن. به علاقه کسی که تم رو تولید کرده بستگی داره.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,