کاربران ویندوز 10 هم اکنون می‌توانند کامپیوترهای شخصی خود را به صورت دستی در بخش Windows Update گزینه Check for updates به ورژن 1903 به‌روزرسانی کنند. این در حالی است که به‌روزرسانی اکتبر 2018 تا ماه دسامبر به صورت کامل در دسترس تمامی کاربران قرار نداشت. به‌روزرسانی اکتبر 2018 با دردسرهایی برای کاربران همراه بود ولی به نظر می‌رسد به‌روزرسانی ورژن 1903 آسان و بدون دردسر راه‌اندازی خواهد شد.

به‌روزرسانی مه ویندوز 10 ، که همان ورژن 1903 است، در حال حاضر برای تمام کسانی که به صورت دستی کامپیوتر شخصی خود را به‌روزرسانی می‌کنند در دسترس قرار گرفته است. تمام کاری که باید در دستگاه ویندوز 10 خود انجام دهید این است که بر روی “Check for updates” در اپلیکیشن Settings کلیک کنید. مایکروسافت در سندی که اخیرا به‌روزرسانی شده وضعیت جدیدترین به‌روزرسانی بزرگ ویندوز را مشخص کرده است.

این یک به‌روزرسانی بزرگ با لیست بلندی از ویژگی‌ها و تغییرات است. تم روشن، قابلیت اجرای اپلیکیشن در ویندوز سندباکس، و بهبودهایی در پروسه به‌روزرسانی ویندوز تنها برخی از تغییرات قابل توجه این به‌روزرسانی می‌باشد. شما می‌توانید برای آشنایی بیشتر با این ویژگی‌ها و نیز مشاهده لیست بلند تغییرات مقاله “لیست کامل تغییرات: به‌روزرسانی ماه مه 2019 ویندوز 10” را ببینید.

مایکروسافت هر ساله دو به‌روزرسانی بزرگ منتشر می‌کند اما اخیرا با مشکلاتی مواجه بوده است. برطبق گزارش AdDuplex به‌روزرسانی اکتبر 2018 تنها توانست به 31.3 درصد کامپیوترهای شخصی ویندوز 10 راه یابد و تا دسامبر 2018 به طور کامل در دسترس تمامی کاربران قرار نگرفته بود.

در حالی که انتشار به‌روزرسانی مه ویندوز 10 یکدست نبوده، ولی به نظر می‌رسد به طرز قابل توجهی روانتر و نرمتر از به‌روزرسانی اکتبر 2018 راه‌اندازی شود، چرا که تنها هفت روز پس از شروع ماه ژوئن برای تمامی کاربرانی که به صورت دستی سیستم‌های خود را آپگرید می‌کنند در دسترس قرار گرفته است.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

192 پست
نجمه عنایتی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Nim
پاسخ دهید شنبه 18 خرداد 1398

چقدر والپیپر خوشگله کجا میشه دانلود کرد

علی
پاسخ دهید دوشنبه 20 خرداد 1398

سلام برای من هنوز 1809 هست
windows 10 Pro

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,