با به روز رسانی فال کریترز ویندوز ۱۰ که در اواخر امسال عرضه می شود، مایکروسافت Device Portal را با برخی ابزارها و ویژگی های جدید ارتقا خواهد داد. این شرکت امروز برخی ویژگی های جدیدی که برای Device Portal ویندوز در راه است را تشریح کرده است، که گزینه های بیشتری را برای اشکال زدایی اپلیکیشن ها در اختیار کاربران قرار می دهد و برخی از ویژگی های جدید را برای توسعه دهندگان نرم افزار آزمایش می کند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

هیرش سینگال، مدیر برنامه Windows Device Portal در مایکروسافت، برخی از ویژگی های جدید Device Portal را در یک پست وبلاگی شرح داده است. بزرگترین ویژگی جدیدی که به Device Portal ویندوز خواهد آمد، پشتیبانی از هدست های واقعیت ترکیبی ویندوز جدید است. این Device Portal بهبود یافته در ویندوز ۱۰ باعث می شود که ساخت اپلیکیشن های واقعیت ترکیبی ویندوز برای برنامه نویسان بسیار ساده تر شود.

Device Portal در حال حاضر شامل گزینه هایی است که راه اندازی برنامه ها در واقعیت ترکیبی ویندوز را زمانی که شما یک نمایشگر واقعیت ترکیبی به کامپیوتر متصل شده را روی سر خود دارید، واقعا آسان می سازد. مایکروسافت همچنین ویژگی های ردیابی Frame Rate و ۳D View را از Device Portal هالولنز را به واقعیت ترکیبی ویندوز آورده است که برای توسعه دهندگان در هنگام آزمایش برنامه های واقعیت ترکیبی خود برای واقعیت ترکیبی ویندوز مفید خواهد بود.

Device Portal به روز شده همچنین کاربران را قادر می سازد تا برنامه های خود را از مکان های مختلف آزمایش کنند تا بتوانند داده های طول و عرضی ارائه شده توسط Windows Location API را به طور موثر جمع آوری کنند. علاوه بر این، مایکروسافت همچنین ابزارهای جدیدی را برای قابلیت نصب استریم در پلتفرم یونیورسال ویندوز  معرفی کرده و ابزارهای اشکال زدایی USB را برای توسعه دهندگانی که با سخت افزار سر و کار دارند، بهبود داده است.

ویژگی های جدید Device Portal ویندوز در آینده ای نزدیک با به روز رسانی فال کریترز ویندوز ۱۰ در دسترس توسعه دهندگان قرار می گیرد، اما اگر شما در حال حاضر در حال اجرای یکی از جدیدترین نسخه های پیش نمایش اینسایدر این سیستم عامل باشید، در حال حاضر می توانید بسیاری از این ویژگی ها را امتحان کنید.

منبع :

MSPU

1634 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,