gamemode-1 Cropped

همان طور که می دانید شرکت مایکروسافت در ماه گذشته اعلام کرد که در حال کار بر وری ویژگی جدیدی به نام game mode هستند. حال امروز و پس از عرضه بیلد جدید ۱۵۰۰۷ ویندوز ۱۰ شاهد اضافه شدن ویژگی های جدید مربوط به حالت بازی یا game mode هستیم. این ویژگی از تمامی تمرکز سیستم برای اجرای با کیفیت تر بازی ها استفاده خواهد کرد. در ادامه با ما در وینفون همراه باشید.

همان طور که گفتیم در بیلد جدید ۱۵۰۰۷ ویژگی Game Mode اضافه شده تا شاهد اجرای بهتر بازی ها باشیم. برای دسترسی به این ویژگی کافیست کلید های ترکیبی Windows + G فشار دهید تا تنظیمات مربوطه در پنجره ای موسوم به Game DVR panel پدیدار شود. در این پنل می توانید به دلخواه تنظیمات را بررسی و تغییر دهید. شایان ذکر است که ردموندی ها هنوز به طور رسمی از این ویژگی رونمایی نکرده اند و به همین دلیل انتظار نمی رود تا این ویژگی عملکرد درستی داشته باشد. علاوه بر این در پنل ظاهر شده آیکونی را مشاهده می کنید که به طور حتم مربوط به قابلیت استریم بازی ها به وسیله ی Beam است. البته  این ویژگی نیز هنوز در حالت غیر فعال به سر می برد تا شرکت مایکروسافت به طور رسمی از آن رونمایی کند.

gamedvr-1

منبع :

MSPOWERUSER

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,