paint-3d

کمتر از یک ساعت دیگر کنفرانس ماه اکتبر مایکروسافت آغاز خواهد شد که شما می توانید با وبلاگ‌نویسی زنده وینفون از رویداد اکتبر محصولات ویندوز ۱۰ با ما همراه باشید. این در حالی است که هر چه به این کنفرانس نزدیک تر می شویم اخبار جدید به گوش مان می رسد. حال در آخرین خبر، به‌نظر می رسد که نام به روز رسانی بعدی ویندوز ۱۰ دیگر Redstone 2 نخواهد بود. در ادامه با وینفون همراه باشد.

به نظر می رسد که مایکروسافت قصد دارد در این کنفرانس از آینده ی ویندوز ۱۰ سخن بگوید. در حالی که همه ی ما تا به حال به روز رسانی بعدی ویندوز ۱۰ را با نام رداستون ۲ می شناختیم، اما مایکروسافت از این به روز رسانی با نام دیگری یاد می کند. اخیرا مایکروسافت به روز رسانی جدیدی را برای برنامه Paint 3D منتشر کرده است که در صفحه‌ی مربوط به توضیخات آن، از به روز رسانی بعدی ویندوز ۱۰ با نام  Creators Update نام برده شده است.

توضیحات رسمی مایکروسافت برای این اپلیکیشن:

برای استفاده از این اپلیکیشن نیاز است تا شما عضو برنامه ویندوز اینسایدر باشد و از ویندوز ۱۰ Creators Update استفاده کنید.(بیلد ۱۴۸۰۰ یا بالاتر)

البته این موضوع را در نظر داشته باشید که این موضوع تنها حدس و گمان است و ممکن است نام نهایی به روز رسانی بعدی ویندوز ۱۰، این نام نباشد. انتظار می رود در به روز رسانی بعدی ویندوز ۱۰ ویژگی‌‌های جدید و  بهبودهایی در منوی استارت، کرتانا، فایل اکسپلورر، ویندوز هالوگرافیک، مایکروسافت اج، کانتینیوم و غیره اعمال شود.


به روز رسانی:

مایکروسافت رسما از به روز رسانی بعدی ویندوز ۱۰ با نام Creators Update یاد کرد.

october-2016-event-2016-special-page

منبع :

MSPOWERUSER

384 پست
كيان زرعكانی
دبیر بخش اکس‌باکس در وب‌سایت وینفون
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,