اپلیکیشن های MSN

مایکروسافت در صدد این است که پشتیبانی از اپلیکیشن های MSN ویندوز 8.1 را در ماه آینده متوقف کند. به گزارش Dr Windows و طبق پیامی که توسط کاربر Brawl345 در توییتر منتشر شده است، مایکروسافت در اپلیکیشن های MSN News و MSN Weather به کاربران هشدار داده است که این اپلیکیشن‌ها در سوم ژوئن 2019 از کار خواهند افتاد. در ادامه با وینفون همراه باشید تا این موضوع را بررسی کنیم.

ترجمه این هشدار که به زبان آلمانی نوشته شده بود به این صورت است:

پشتیبانی از اپلیکیشن MSN News در تاریخ دوشنبه سوم ماه ژوئن سال 2019 به اتمام خواهد رسید. پس از این تاریخ دسترسی به این اپلیکیشن ممکن نخواهد بود. از علاقه شما به این اپلیکیشن و زمانی که با ما همراه بودید تشکر می‌کنیم.

با توجه به این که تمرکز مایکروسافت روی اپلیکیشن های Microsoft News و Weather ویندوز 10 است، توقف کار اپلیکیشن های MSN در ویندوز 8.1 چندان دور از انتظار نبود.

مایکروسافت پیش از این از قبول کردن اپلیکیشن های جدید برای ویندوز 8 و ویندوز 8.1 در استور خود سر باز زده بود و طبق پستی که در آگوست گذشته در بلاگ خود منتشر کرده بود، قرار است از تاریخ اول جولای امسال، به‌روزرسانی های اپلیکیشن‌ها برای ویندوز 8 را متوقف کند. به‌روزرسانی اپلیکیشن هایی که ویندوز 8.1 را اجرا می‌کنند هم در تاریخ اول جولای 2023 به همین سرنوشت دچار خواهند شد.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

214 پست
احسان وائقی
دانشجوی مهندسی برق. علاقه‌مند به تکنولوژی، موسیقی و سفر
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,