Build 2016-2

Kevin Gallo در بیلد ۲۰۱۶ به روی استیج رفت تا درباره انتشار به روز رسانی دوم ویژوال استودیو ۲۰۱۵ و کیت توسعه سالانه ویندوز ۱۰به صورت پیش نمایش برای حضار بگوید.

این به این معنی است که توسعه دهندگان می توانند با استفاده از آخرین تغییرات و قابلیت های معرفی شده در کنفرانس بیلد ۲۰۱۶ نرم افزار های خود را برای ویندوز  ۱۰ با آپدیت پیش رو ساخته و توسعه دهند. قابلیت های جدید قلم، بلوتوث، کرتانا و مرکز اعلانیه ها با قابلیت های جدید در این به روز رسانی گنجانده شده است. آپدیت رد استون حالا با نام “به روز رسانی سالانه” رسماً معرفی شده و خیلی جالب است که ببینیم توسعه دهندگان با قابلیت ها و ویژگی هایی که به بروز رسانی تابستان اضافه می شوند چه نو آوری هایی را رو خواهند کرد.

این مطلب به روز رسانی می شود.

برای دسترسی به تمام اخبار بیلد ۲۰۱۶، به صفحه ی مخصوص کنفرانس و برای مشاهده اتفاقات لحظه به لحظه کنفرانس بهصفحه وبلاگ نویسی زنده مراجعه کنید.

منبع :

WINBETA

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,