ماشین حساب

مایکروسافت به‌تازگی یک به‌روزرسانی کوچک را برای اپلیکیشن ماشین حساب ویندوز 10 یا Calculator منتشر کرده است که از طریق استور مایکروسافت قابل دسترسی است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

این به‌روزرسانی در حقیقت یک به‌روزرسانی ظاهری است و حالت اکریلیک که یکی از المان‌های زبان طراحی فلوئنت است را به منوی کشویی اپلیکیشن اضافه می‌کند. این تغییرات در شکل زیر قابل مشاهده هستند. مایکروسافت همچنین برای هر گزینه از این منو یک آیکن مخصوص نیز قرار داده است تا کاربران بتوانند به سادگی و با یک نگاه گزینه مورد نظر از میان گزینه‌های زیادی که وجود دارند تشخیص دهند.

ماشین حساب

همانند دیگر به‌روزرسانی‌ها برای اپلیکیشن‌های مایکروسافت، این بار نیز بهبود عملکرد و رفع باگ‌های شناخته شده در نسخه جدید اپلیکیشن اعمال شده‌ اند. مایکروسافت در مورد اپلیکیشن ماشین حساب خود چنین می‌گوید:

یک ماشین حساب ساده و در عین حال قدرتمند که حالت‌های استاندارد، مهندسی و برنامه نویسی را در کنار مبدل واحد‌ها در اختیار شما قرار می‌دهد. این یک ابزار بی‌نقص برای محاسبه فاکتور‌ها، تبدیل واحد‌ها در یک دستور پخت، حل مسائل پیچیده ریاضی، جغرافیا، هندسه یا پروژه‌های دیگر است. اپلیکیشن Calculator با قابلیت تاریخچه خود به شما کمک می‌کند تا درستی اعداد وارد شده را تایید کنید.

جدید‌ترین به‌روز‌رسانی اپلیکیشن Calculator یا ماشین حساب ویندوز 10 را می‌توانید از طریق استور مایکروسافت دریافت کنید.

منبع :

MSPU

214 پست
احسان وائقی
دانشجوی مهندسی برق. علاقه‌مند به تکنولوژی، موسیقی و سفر
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,