برنامه‌ی دوربین ویندوز 10 با طراحی جدید خود اکنون سریعتر، هوشمندتر و بهتر از همیشه شده است، این برنامه به کاربران اجازه می‌دهد تا از دوربین های مختلف متصل شده، بصورت مجزا استفاده کنند. به عبارت دیگر، اگر دارای دو دوربین متصل شده به دستگاه خود هستید، می‌توانید از یک دوربین به منظور عکسبرداری و از دیگری به منظور فیلمبرداری بصورت همزمان استفاده کنید.

همچنین ویندوز بصورت خودکار دوربینی که آخرین بار از آن استفاده کرده اید را بخاطر سپرده و هنگامیکه برنامه‌ی دوربین را اجرا می‌کنید، همان دوربین را برای شما بارگذاری خواهد کرد. بطور مشابه، ویندوز حتی قادر است حالتی که آخرین بار در برنامه‌ی دوربین از آن استفاده کردیده اید (حالت عکسبرداری یا فیلمبرداری) را بخاطر سپرده و در دفعات بعدی استفاده، برنامه را در همان حالت برای شما اجرا ‌کند.

مایکروسافت تنظیمات جدیدی را به برنامه افزوده است که به شما اجازه می‌دهد رزولوشن عکس را از 16:9 به سایر مقادیر دیگر تغییر دهید که پیش از این فقط به حداکثر رزولوشن در هر نسبت محدود می‌شد. همچنین مایکروسافت تنظیماتی را به اسلایدر روشنایی افزوده است که عملکرد آن را روان تر کرده و به منظور نمایش مقدار واقعی روشنایی بهبود یافته است.

در به روز رسانی جدید برنامه دو ویژگی زیر دیگر در دسترس نخواهند بود:

  • سوایپ چپ روی دکمه‌ی دوربین که باعث نمایش اسلایدرهای حالت پرو می‌شد.
  • حرکت کردن بین حالت عکسبرداری و فیلمبرداری توسط دکمه‌ی دوربین.

برنامه‌ی جدید دوربین ویندوز 10 با انتشار رد استون 4 در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. اگر اینسایدر هستید، می‌توانید با به روز رسانی کامپیوتر خود به بیلد 17074 ویندوز 10، اولین نفری باشید که برنامه‌ی جدید دوربین را مورد آزمایش قرار می‌دهد.

منبع :

WINDOWSLATEST

44 پست
علی شورابی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,