چند روز گذشته مایکروسافت به روز رسانی جدیدی را برای برنامه دوربین خود در دستگاه‌های ویندوز 10 منتشر کرد. این به روز رسانی برای اینسایدر‌های حلقه‌ی Release Preview در دسترس است و می‌توانند آن را در کامپیوترهای شخصی و تبلت‌های خود دریافت کنند. این به روز رسانی جدید برنامه دوربین ویندوز 10 را به ورژن 2017.1223.10.0 ارتقاء داده است.

این به روز رسانی شامل ویژگی‌های جدید بسیاری است که کاربران ویندوز 10 مدت‌ها منتظر آن بودند. به روز رسانی مذکور طراحی فلوئنت را برای برنامه دوربین ویندوز 10 در کامپیوترهای شخصی و تبلت های ویندوزی به ارمغان آورده است. اگر سری به بخش تنظیمات برنامه بزنید خواهید دید که جلوه‌های اکریلیک جدیدی به این قسمت افزوده شده‌اند.

همچنین گزینه‌ی جدیدی به نام ” Manual focus ” به برنامه افزوده شده است که بواسطه‌ی آن همانطور که از نامش پیداست، قادر خواهید بود فوکوس دوربین را به صورت دستی و هرطور که مایل هستید تنظیم کنید. همین طور، برنامه این قابلیت را دارد که حالت اخیر دوربین که از آن استفاده کرده‌اید را به خاطر سپرده و زمانیکه مجددا برنامه را اجرا می‌کنید در همان حالت دوربین را برای شما بارگذاری می‌کند.

مایکروسافت بهبود‌هایی را به اسلایدر روشنایی افزوده است که عملکرد آن را بسیار نرم تر کرده و همچنین قادر است مقدار روشنایی انتخاب شده توسط کاربر را نشان دهد. همینطور می‌توانید در حالیکه از دوربین به منظور فیلمبرداری استفاده می‌کنید به صورت همزمان اقدام به عکسبرداری کرده و عکس گرفته شده خود را توسط ایمیل ارسال کنید.

همانطور که در ابتدا گفتیم به روز رسانی جدید برنامه‌ی دوربین فقط برای اینسایدرهای حلقه‌ی Release Preview در کامپیوترهای شخصی و تبلت ها در دسترس است و متاسفانه اینطور که پیداست هرگز شاهد این گونه به روز رسانی‌ها برای دوربین ویندوز 10 موبایل خود نخواهیم بود.

جدیدترین به روز رسانی برنامه اکنون در دسترس بوده و می‌توانید آن را از استور مایکروسافت دریافت کنید.

منبع :

WINDOWSLATEST

44 پست
علی شورابی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
بهمن
پاسخ دهید شنبه 14 بهمن 1396

این به روز رسانی جدید برنامه‌ی دوربین فقط برای اینسایدرهای حلقه‌ی Release Preview در کامپیوترهای شخصی و تبلت ها در دسترس است…… خب چه فایده ؟تبلت و کامپیوترهای شخصی چه نیازی به دوربین دارن؟مایکروسافت کلا عقلشو از دست داد.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,