_مایکروسافت پنل جدید

تغییر نام ویندوز دیفندر به مایکروسافت دیفندر مایکروسافت علت را توضیح می‌‌دهد

اخیراً مایکروسافت از تصمیم خود برای عرضه‌ی سرویس Windows Defender ATP برای دستگاه‌های غیر ویندوزی خبر داده است. در ادامه‌ی این تغییرات، ردموندی‌ها اعلام کردند که با تغییر نام این سرویس به Microsoft Defender ATP مواجه خواهیم شد. البته این تغییر نام قرار نیست روی ویندوز 10 بازتابی داشته باشد، اما خب یک سرویس مایکروسافت دیفندر برای دستگاه‌‌های ویندوز 10 در آینده‌ی نزدیک دور از انتظار هم نخواهد بود. در ادامه با وینفون همراه باشید.

بر اساس گزارش‌های دریافت شده، مایکروسافت در حال تدارک پیش‌نیازها برای معرفی مایکروسافت دیفندر در بروزرسانی 20H1 ویندوز 10 است. بروزرسانی که عرضه‌ی آن در ماه آوریل 2020 پیش‌بینی شده است. همچنین مراحل مورد نیاز برای تغییر نام از ویندوز به مایکروسافت شروع شده است. در بیلد 18941 ویندوز 10 که به تازگی منتشر شده است، نام برخی از قسمت‌ها تغییر کرده‌اند. برای مثال Windows Defender Exploit Guard اکنون به Microsoft Defender Exploit Guard تغییر کرده است. البته این را باید در نظر داشته باشید که عملکرد این برنامه، یعنی جلوگیری از نفوذ به سیستم، هیچ تغییری به خود نمی‌بیند.

شایان به ذکر است که مایکروسافت دیفندر جدید هیچ تفاوت اساسی با ویندوز دیفندر سابق نخواهد داشت. اما تعجبی ندارد که مایکروسافت چند قابلیت جدید را همراه با این تغییر نام عرضه کند. قابلیت‌هایی که بدون شک به دستگاه‌‌های دیگر نیز، از جمله مک، راه میابند.

نظر شما چیست؟

منبع :

MSPU

105 پست
مجتبی قوی بازو
KATY CAT
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,