proshot

امروز با خبری خوب برای توسعه دهندگان ویندوز فون در خدمت شما هستیم. این هفته مایکروسافت آپدیتی برای نرم افزار Dev Center توسعه دهندگان، برای اضافه کردن برخی ویژگی های جدید بر اساس بازخوردهای خودشان در دسامبر امسال منتشر کرد. با وینفون همراه باشید.

از آن جایی که مایکروسافت در حال ادغام استور ویندوز دسکتاپ و ویندوز ویندوز فون با یکدیگر است تا بتواند یک استور یونیورسال و یکپارچه را بسازد، این شرکت با اضافه کردن چند قابلیت جدید برای توسعه دهندگان در Windows Dv Center خود، به آن ها کمک می کند تا برنامه های یونیورسال خود را برای استور یونیورسال آماده کنند. هدف مایکروسافت با این آپدیت اخیر اضافه کردن ویژگی های مهم و اساسی و برطرف کردن برخی باگ ها بود. در ادامه لیستی از آخرین تغییرات انجام شده روی Dev Center مایکروسافت را برای شما آماده کرده ایم:

 • دسترسی چندگانه با نقش های مختلف: اجازه ی دسترسی چند کاربر به یک اکانت را می دهد، با اجازه و کنترل قسمت های مختلف برای کاربران. این ویژگی بیش ترین رای را در Uservoice آورد و حالا برای همه ی اکانت های Dev Center موجود است.
 • API های ویندوز استور: برای تایید اعتبار اپلیکیشن ها یا محصولات درون برنامه ای، که برای سرویس های فرا پلتفرمی یا اضافه کردن لایه ای جدید از تایید اعتبار برای خرید مشتریان، بسیار کاربردی است.
 • تخفیف های خرید های درون برنامه ای: مدیریت قیمت های تخفیف خورده برای اپلیکیشن های ویندوز ۱۰.
 • دسترسی به نرم افزارهای آفیس و Azure: بدون هیچ خرج اضافی از طریق Dev Center به نرم افزار های توسعه ی آفیس و Azure دسترسی دارید.
 • لیست های کارآمد تر برای انتخاب: استور مایکروسافت در حال ارتقای الگوریتم خود و اضافه کردن قسمت های “جدید و برتر” و “پر امتیازترین ها” به لیست خود برای نشان دادن اپلیکیشن های بیشتری نسبت به قبل است.
 • آپدیت کردن به Windows App Certification Kit: با آزمون های تایید اعتبار “ثبت برنامه های یونیورسال ویندوز” (UWP app submissions)

این ها تمام ویژگی های جدید اضافه شده به Dev Center در ماه دسامبر بود. اگر شما توسعه دهندگان ایرانی بازخورد های بهتر و جدید تری دارید می توانید از طریق این قسمت با مرکز توسعه دهندگان در میان بگذارید.

منبع :

WINBETA

66 پست
محمدرضا اهواركي
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
hamiti
پاسخ دهید شنبه 22 آذر 1394

میگن سامی تازه داره سنسور عنبیه کار میکنه،خدا کنه واسه سامی ب اندازه کافی خوب باشه حداقل، مایکی ک ضعیف عمل کرد،(ب نظرم سنسور مشکل داره چون خود ویندوز هلو رو پی سی عالی عمل کرده،)بالاخره بنچ مارک اس ۷ از اپل ۶ بهتر شد .پرچم اسنپ بالاس ی جورایی.

  Farshadd
  پاسخ دهید شنبه 22 آذر 1394

  اره احتمالا روی سرس اس ۷۰ خوب میشه مثل سنسور اثر انگشتش که همیشه بهتر از اپل اعمل میکنه 😂😂😂

masoud93
پاسخ دهید شنبه 22 آذر 1394

لومیا نوکیا +++++
لومیا مایکروسافت – – – –

  Farshadd
  پاسخ دهید شنبه 22 آذر 1394

  چون که ۱۰۰ امد ۹۰ هم پیش ماست

oghab sabz
پاسخ دهید شنبه 22 آذر 1394

سلام به همه
بچه ها کی میدونه چه برنامه هایی یونیورسال شدن و کدوما موندن که بشن؟
ممنون ًدست گلتون و روحتون مستحکم 😉

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,