در میان کاربران ویندوزی، کم تر کسی پیدا می شود که با نرم افزار Windows Device Recovery Tool مایکروسافت آشنا نباشد. با استفاده از این نرم افزار می توان کارهایی مانند فلش کردن گوشی، دانگرید، احیا کردن گوشی های بریک شده و… را انجام داد و مشکلات ویندوز فون و ویندوز ۱۰ موبایل را رفع کرد. به تازگی مایکروسافت یک به روز رسانی جدید برای این نرم افزار منتشر کرده که پشتیبانی از گوشی های جدید همچون آلکاتل Idol 4 Pro را به ارمغان آورده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

نرم‌ افزار Windows Device Recovery Tool در ابتدا دستگاه ویندوزی متصل به رایانه را شناسایی کرده و سپس آخرین رام رسمی منتشر شده برای گوشی‌ را دانلود کرده و روی آن نصب می‌ کند. بسیاری از مشکلاتی که در ویندوز ۱۰ موبایل و یا ویندوز فون ۸.۱ برای گوشی‌ های ویندوزی به وجود می‌ آیند را می توان با استفاده از این نرم‌ افزار رفع کرد.

شرکت آلکاتل اخیرا گوشی Idol 4 Pro با ویندوز ۱۰ موبایل را برای بازار اروپا عرضه کرده است. این نسخه تغییر نام داده شده‌ی Idol 4S با وجود این که اکنون تقریبا دستگاهی قدیمی شده، بازخورد خوبی از مشتریان دریافت کرده است. این گوشی در حال حاضر در بازار موجود است، اما آلکاتل تا کنون فایل ریکاوری این دستگاه را به مایکروسافت ارائه نکرده بود. با این حال، سرانجام مایکروسافت ابزار Windows Device Recovery Tool را با پشتیبانی از آلکاتل Idol 4 Pro به روز رسانی کرده است.

اکنون دارندگان آلکاتل Idol 4 Pro می توانند گوشی های خود را در صورت بروز مشکل نرم افزاری، با این برنامه بازیابی و رفع اشکال کنند. همچنین مایکروسافت در نهایت پشتیبانی از دستگاه های ویندوزی Honeywell Dolphin 75e و CT50 را نیز اضافه کرده است. به روز رسانی اخیر همچنین ترجمه ژاپنی و بهبود در راهنمای کاربر را نیز به ارمغان آورده است.

منبع :

WINDOWSLATEST

2160 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,