با رونمایی مایکروسافت از سیستم دیزاین فلوئنت ویندوز که در حقیقت زبان طراحی آتی ویندوز۱۰ است، روز به روز توسعه دهندگان بیش تری این زبان طراحی را در اپلیکیشن های خود اعمال می کنند. این زبان می تواند محیط نرم افزار فتوشاپ را به شدت جذاب تر سازد.

سیستم دیزاین فلوئنت ویندوز ۱۰ که عناصری از قبیل شفافیت، سایه ها، و انیمیشن های جدید را به ویندوز۱۰ آورده است، ظاهری پویاتر و جذاب تر را به این سیستم عامل آورده است.

توسعه دهندگان نیز با الهام از این زبان طراحی، اپلیکیشن های خود را به روز ساخته اند، و روزانه اپلیکیشن های بیش تری از این زبان طراحی بهره مند می شوند.

این زبان طراحی با توجه به تعریف فضای سه بعدی در محیط سیستم عامل بیش از هر دستگاه دیگری هالولنز و هدست های واقعیت ترکیبی را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

اکنون هنرمندی با نام thmnmlst طرح های مفهومی از اپلیکیشن یونیورسال ادوبی فتوشاپ منتشر ساخته، که با بهره گیری از سیستم دیزاین فلوئنت ویندوز۱۰ ظاهری دلفریب به این نرم افزار داده است.

به عنوان کاربری که به شدت از Adobe CC استفاده می کنم، بسیار مایلم تا این شرکت تمامی اپلیکیشن های کامل خود را مانند Adobe XD وارد ویندوز استور کند، در این مسیر اگر نگاهی هم به طرح های مفهومی این هنرمند خوش ذوق داشته باشد، دیگر جای هیچ حرفی باقی نمی ماند.

Thmnmnlst تصاویری مفهومی از لانچر Adobe CC با الهام از زبان طراحی جدید، و البته تصاویری از تم های روشن و تیره فتوشاپ، طراحی کرده که بسیار جذاب به نظر می رسند.

در حال حاضر اپلیکیشن های شخص ثالث و سیستمی زیادی به صورت پیوسته در حال دریافت زبان طراحی جدید هستند، باید صبر کنیم و ببینیم آیا شرکت ادوبی نیز از سیستم دیزاین فلوئنت ویندوز۱۰ بهره خواهد برد یا خیر؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1187 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
alireza
پاسخ دهید سه شنبه 16 خرداد 1396

یعنی اگه فتوشاپ این کار رو کنه تیر خلاص رو زده عالی میشه

علی آقا
پاسخ دهید سه شنبه 16 خرداد 1396

این روش یک جوریه.
نیست ؟
یعنی چی هر کی خواست بره نرم افزارشو لوئنت کنه
مایکروسافت باید هسته رو تغیی میداد تا ما انتخاب کنیم تم کلی ویندوز چی باشه ساده باشه شیشه ای باشه یا فلوئنت و بر مبنای اطلاعات هسته رخ نرم افزارها تغییر میکرد
مثل میدوز ایک پی یا سون
این چه روشیه خوب این طراحی اصلا به نظر من به مایکروسافت ربطی نداره و هر کسی به هر شکلی دوست داشته باشه میتونه طراحی کنه نرم افزارش رو شاید از اینها هم قشنگتر در بیان
این روشه یک جای کارش میلنگه انگاری قراره بشه مثل ویندوز ۸ یک روش یا راه حل مسخره که شکست میخوره

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,