Ink Workspace2

همانطور که می دانید در حال حاضر کنفرانس بیلد ۲۰۱۶ در حال برگزاری است و همگان منتظر هستند که ببینند مایکروسافت چه قابلیت های جدیدی را معرفی خواهد کرد، از اولین قابلیت های معرفی شده مربطو به استفاده ی قلم در ویندوز ۱۰ بود که بسیار قابل توجه است. 

مایکروسافت در ابتدای کنفرانس ویژگی را به نام “Ink Workspace” یا جوهر کار در فضا معرفی کرد، طبق آمار بدست آمده هنوز ۷۲ درصد از مردم ترجیح می دهند از کاغذ و قلم به صورت سنتی استفاده کنند و مایل به استفاده از قلم های موجود در دنیای فناوری ندارند، در زمان برگزاری کنفرانس برایان روپر بر روی صحنه آمد و با این ویژگی جدید کار کرد، زمانی که دکمه ی مخصوص قلم را که در انتهای آن قرار دارد زد صفحه ی باریکی در سمت چپ صفحه نمایان شد که بسیار شبیه محیط اکشن سنتر بود.

Ink Workspace3

در انتهای محیط این صفحه گزینه ی استور را می توایند مشاهده کنید که با زدن آن می توانید به استور رفته و تمامی نرم افزار های موجود در استور را که با قلم همخوانی دارند را مشاهده کنید. به نظر می رسد قلم و این ویژی جدید هماهنگی بسیاری با کرتانا دارد زیرا آقای روپر به ما نشان داد که پس از نوشتن یک دستور در برنامه ی نوت کرتانا وارد عمل می شود و دستور شما را انجام می دهد.

Ink Workspace 1

در این ویژگی Ink Workspace قابلیت های بسیاری نیز دیده می شود که در پست های آینده بیشتر در رابطه با آن ها صحبت خواهیم کرد.

برای دسترسی به تمام اخبار بیلد ۲۰۱۶، به صفحه ی مخصوص کنفرانس و برای مشاهده اتفاقات لحظه به لحظه کنفرانس به صفحه وبلاگ نویسی زنده مراجعه کنید.

منبع : وینفون
1032 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sadegh
پاسخ دهید پنجشنبه 11 فروردین 1395

عالی عالی خیلی چسبید

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,