windows-insider-logo_story

مایکروسافت امروز در وبلاگ خود مطلب جدیدی را منتشر کرد که آمار های جالب و البته خیره کننده ای از آن استخراج شده است. یکی از این آمار ها تعداد مشارکت کنندگان در برنامه ی ویندوز اینسایدر است. طبق گفته ی مایکروسافت، در حال حاضر بیش از 5 میلیون نفر وجود دارند که عضو برنامه ی ویندوز اینسایدر هستند و بیلد های آزمایشی جدید ویندوز 10 را دریافت و امتحان می کنند. با وینفون همراه باشید.

تعداد ویندوز اینسایدر ها به سرعت در حال افزایش است و هر روز به تعداد کسانی که مایل هستند تا ویندوز 10 را آزمایش کنند اضافه می شود. در ماه ژانویه تعداد ویندوز اینسایدر ها از 1.7 میلیون نفر به 2.2 میلیون نفر افزایش یافت. در تاریخ 1 می، این تعداد به 3.7 میلیون نفر افزایش یافت، و حالا تنها پس از گذشت دو ماه، دو میلیون نفر دیگر به برنامه ی ویندوز اینسایدر اضافه شده اند.

برنامه ی ویندوز اینسایدر به کاربران این امکان را می دهد تا نسخه های پیش نمایش ویندوز 10 را بر روی دستگاه های مختلف از جمله دسکتاپ، تبلت و موبایل ها امتحان کنند. مایکروسافت می خواهد تا آن جایی که می خواهد ویندوز اینسایدر داشته باشد، چراکه هدف این شرکت دریافت بازخورد از کاربران برای بهبود این سیستم عامل است.

همچنین بازخورد هایی که ویندوز اینسایدر ها به مایکروسافت ارسال می کنند، یکی از مهم ترین عواملی است که باعث می شود تا رابط کاربری و قابلیت های ویندوز 10 ساخته و پرداخته شوند. مایکروسافت به تکیه کردن بر کاربران خود و شنیدن بازخورد آن ها ادامه می دهد. موفقیت این سیستم به گونه ای بوده است که این شرکت در کنفرانس E3 2015 نیز از برنامه ی اینسایدر مخصوصی برای کنسول اکس باکس وان رونمایی کرد که اینسایدر ها قادر خواهند بود تا بازی های پیش نمایش و رابط کاربری پیش نمایش اکس باکس وان را نیز امتحان کنند.

ویندوز اینسایدر ها جزو اولین نفراتی خواهند بود نسخه ی نهایی ویندوز 10 دسکتاپ را دریافت خواهند کرد. همچنین آن ها می توانند با ادامه ی برنامه ی ویندوز اینسایدر، نسخه های قانونی و نهایی ویندوز 10 را به صورت رایگان دریافت کنند.

منبع: WINBETA

منبع : وینفون
981 پست
علی گلشن
دانشجوی مدیریت بازرگانی، در پشت صحنه فعالیت می کنم.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,