microsoft-build-2016-event-verge_200.0.0

همانطور که می دانید بیلد ۱۴۳۱۶ امروز برای اینسایدر های دسته فست ویندوز ۱۰ دسکتاپ منتشر شد و حاوی ویژگی های جدید بسیاری مانند فرمان بَش است. اگر توسعه دهنده هستید می توانید بدون نیاز به داشتن لینوکس و خرید یک مک از آن استفاده کنید.

مایکروسافت در این باره گقت:

فرمان بش را به صورت پیش فرض در ویندوز امتحان کنید: در این بیلد، همانطور که در کنفرانس بیلد ۲۰۱۶ گفته شد می توانید از فرمان بَش در این بیلد استفاده کنید. برای فعال کردن این ویژگی ابتدا باید به این مسیر رفته Settings > Update & security > For developers و حالت توسعه دهنده را فعال کنید. سپس با جستجوی Windows Feature و کلیک بر روی Turn Windows features on or off، گزینه ی (Windows Subsystem for Linux (Beta را فعال کنید. به منظور استفاده از بَش، Command Prompt را باز کرده و bash زا تایپ کنید. برای اطلاعات بیشتر به این لینک مرجعه کنید.

نظر شما به آمدن فرمان بَش به ویندوز چیست؟

منبع :

MSPOWRUSER  |  Microsoft

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
026
پاسخ دهید پنجشنبه 18 فروردین 1395

با سلام
یعنی حالا میتوان بدون اینکه بخوایم تو اونتو یا فدورا بریم بشه دستورات shaو انواع دیگر دستواتی که با اون رام اندروید رو رو گوشی و بصورت دولوپری نصب کرد یا رام کوک شده رو تست زد یا نه یا هنوز ابوتو ۱۰ به بالا نیازه راستی کدوم مدل و توسعه دنده لینوکس با ویندوز ادغام شده

    عرفان مرادی
    پاسخ دهید پنجشنبه 18 فروردین 1395

    سلام. مایکروسافت و کنونیکال همکاری کردن و این توزیع اوبونتو هست. البته واسط گرافیکی یونیتی رو در اختیار ندارید و فقط Bash اضافه شده

sattar.n
پاسخ دهید پنجشنبه 18 فروردین 1395

اطلاعاتم در حدی هست ک وقتی میگید بش من می افتم روی فاز غش
خو یه راهنمایی فارسی هم کنید

mehrab1520
پاسخ دهید پنجشنبه 18 فروردین 1395

سلام
کاش یه توضیح راجب” بش” میدادید که اصلا چی هست و کاراییش چیه؟
ممنون میشم بیشتر توضیح بدید

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,