به لطف پروژه ویندوز اینسایدر کاربران ویندوز ۱۰ قادر هستند تا ارتباط بسیار نزدیکی با تیم توسعه دهنده ویندوز داشته باشند و نکات و ویژگی های مدنظر خود را به آنها اطلاع دهند، در حقیقت ویندوز ۱۰ تنها سیستم عاملی در دنیا است که از ابتدا بر پایه خواسته و نظرات کاربران شکل گرفته است. مایکروسافت اما به این مسئله اکتفا نکرده و قصد دارد این همکاری نزدیک با کاربران را وارد فاز جدیدی کند.

دونا سارکار مدیر تیم ویندوز اینسایدر مایکروسافت به‌تازگی اطلاعاتی را در مورد آینده این پروژه آشکار کرده است. برطبق اظهارات وی مایکروسافت درنظر دارد تا کاربران اینسایدر را از رفع مشکلی که گزارش داده اند آگاه کند.

براساس صحبت های دونا سارکار چندین روش برای آگاه کردن اینسایدرها از انجام گرفتن تغییرات درخواستی روی میز است، یکی از این روشها فرستادن ایمیل برای آن کاربر است، روش پیشنهادی دیگر فرستادن یک اعلان در فیدبک هاب است، در نهایت روش سوم پیشنهادی SUIFS نام گرفته است. ما معنی SUIFS را نمی‌دانستیم، لذا در توییتر از فرمانده گربه های نینجا در مورد آن سوال کردیم، وی در پاسخ عنوان کرد که SUIF پیام پاپ آپی است که از فیدبک شما در مورد ویژگی های درخواستی و یا تجربه کاربری سوال می‌کند.

در حال حاضر سه روش فوق الذکر بیشترین درخواست را از سوی کاربران اینسایدر داشته اند، در صورتی که شما روش دیگری را درنظر دارید می‌توانید از windowsinsiders# در توییتر جهت پیشنهاد روش درخواستی خود استفاده کنید.

فارغ از اینکه مایکروسافت کدام روش را برای آگاه کردن کاربر انتخاب کند، ماهیت این کار اتفاقی بسیار مبارک است. این تصمیم باعث خواهد شد تا اینسایدرها اشتیاق بیشتری برای فرستادن بازخوردهای خود داشته باشند که نتیجه آن رشد روزافزون ویندوز ۱۰ خواهد بود.

این اقدام مایکروسافت را باید بخشی از تلاش این شرکت در جهت ارتباط بیشتر و عمیقتر با اینسایدرها دانست، چرا که دونا سارکار پیش از این اعلام کرده بود که این شرکت قصد دارد تا از شبکه های اجتماعی و پست های وبلاگ ویندوز در جهت ارتباط موثرتر با اینسایدرها استفاده کند.

منبع :

ONMSFT

1139 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
milad 222
پاسخ دهید شنبه 28 مرداد 1396

اگر با اومدن ویندوزفون منظورم ویندوز ۸ بود تا حالا به جای گوشی ویندوزی عقلم کار میکرد میرفتم یه ۳۰۰کیلو سیر میخریدم الان سیر۷ ساله داشتم با فروشش کلی هم سود گیرم میومد ، ولی واسه اینکه کم نیارم هی مگم زنده باد ماکروسافت 😭

  محسن توکلی
  پاسخ دهید شنبه 28 مرداد 1396

  پس زنده باد مایکروسافت 🙂

amin
پاسخ دهید شنبه 28 مرداد 1396

حالا اگه بگیم مرگ بر مایکروسافت اتفاقی میافته ؟ با زنده بادش هم اتفاقی نمیافته؟ این حرفا رو باید واسه خودمون بزنیم ، یکی دوست داره یکی هم دوست نداره

  محسن توکلی
  پاسخ دهید شنبه 28 مرداد 1396

  دقیقا امین جان صرفا شوخی بود، و البته همراهی با حس بسیاری از کاربران قدیمی ویندوز فون، و الا شرکتها مشغول به کار خودشون هستند، مهم خدمات و سرویس هایی است که کاربران دریافت می کنند و البته رضایت اونها

   milad 222
   پاسخ دهید شنبه 28 مرداد 1396

   دقیقا منظور بنده هم همینه جهت اطلاع دوستان بنده یک لومیا۱۵۲۰دارم و یک ۹۵۰xl همین یه هفته پیش هم رفتم کانتونیونم خریدم و باور کنید راضی هستم صرفا جهت شوخی بود
   شب و روزگار خوش

    فرزام
    پاسخ دهید شنبه 28 مرداد 1396

    میشه این گوشی ۶۵۰ منم بخرید،مرسی😁

reza
پاسخ دهید یکشنبه 29 مرداد 1396

با این شرکتهای تاکسی آنلاین تماس بگیرید، یه اپ برای ما وینفونیها بنویسند

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,