در کنفرانس ایگنیت 2017، تیم ویندوز اینسایدر اعلام کرد که از این پس مشکلاتی که اینسایدرها گزارش‌ کرده‌اند و ما آن‌ها را رفع کرده‌ایم، از طریق اعلانیه‌های جدید به اطلاع اینسایدرها خواهد رسید. در ادامه با وینفون همراه باشید.

دیروز در کنفرانس ایگنیت که در ارلاندو برگزار می‌شود، تیم ویندوز اینسایدر از بهبودهای تازه برای اپلیکیشن Feedback Hub سخن گفت. یکی از ویژگی‌های جالبی که قرار است به‌زودی به این اپلیکیشن اضافه گردد، دریافت اعلانیه بابت مشکلات رفع‌شده‌ای هست که شما آن‌ها را گزارش کرده‌اید.

در حال حاضر اگر مشکلی را گزارش کنید، باید به صورت مرتب اپلیکیشن Feedback Hub را بررسی کنید تا از بررسی‌شدن آن توسط مایکروسافت با خبر شوید. حال این ویژگی جدید آمده تا این مشکل را از سرِ راه بردارد.

کاربران می‌توانند از طرق مختلفی از بررسی‌شدن مشکلات گزارش‌شده‌شان با خبر گردند:

اعلانیه‌های پاپ‌آپ _ با یک اعلانیه‌ی Toast کاربر از اینکه گزارشش مورد بررسی قرار گرفته و یا مرتفع‌شده با خبر می‌گردد.

ایمیل _ از طریق ایمیل بررسی گزارش‌تان اطلاع‌رسانی می‌شود.

بلاگ/وب‌کست _ مانند همیشه، از طریق بلاگ ویندوز اینسایدر و لیست تغییرات می‌توانید مرتفع‌شدن مشکل گزارشی‌تان را متوجه شوید.

همچنین زمانی که بازخوردی تکراری را ارسال می‌کنید، از وارد‌شدن بازخوردتان به گروه بازخوردهای مشابه متوجه خواهید شد. از این رو پیگیری بازخوردهایتان راحت‌تر از گذشته می‌شود.

تیم ویندوز اینسایدر در کنفرانس ایگنیت 2017

در ادامه‌ی این کنفرانس، تیم اینسایدر از ساخت اپلیکیشن یونیورسال و وب‌سایتی سخن گفت که قرار است تمام لیست تغییرات بیلدهای ویندوز 10 را( Preview، اسلو، فست و Skip Ahead) به زیر یک سقف بیاورد.

در یک نگاه، اینسایدرها می‌توانند آخرین لیست تغییرات بیلدها را برای تمامی حلقه‌ها ببینند و از تغییرات اپلیکیشن‌های پیش‌فرض ویندوز 10 مانند MSN Weather، گروو موزیک، MSN News و غیره با خبر گردند.

دیدگاه خود را درباره‌ی این تغییرات با ما به اشتراک بگذارید. به نظر شما تغییرات بالا واقعا نیاز بود؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,