یکی از کامل‌ترین و کاربردی‌ترین اپلیکیشن‌های یونیورسال بومی ویندوز ۱۰، اپلیکیشن یونیورسال Mail and Calendar می‌باشد که با به‌روزرسانی‌های مداومی که دریافت می‌کند روز به روز در حال بهتر شدن است. به تازگی مایکروسافت یک به‌روزرسانی جدید برای این اپلیکیشن برای اینسایدرهای حلقه release preview منتشر کرده که تغییرات کوچکی را به ارمغان آورده است. در ادامه با وینفون همراه باشید.

با به‌روزرسانی جدیدی که برای اپلیکیشن Mail and Calendar ویندوز 10 عرضه شده، کاربران هم اکنون می‌توانند فضای بین نمای پوشه‌ای و ایمیل‌های واقعی را کنترل کنند. با این تغییر، اینسایدرها اکنون می‌توانند بین نماهای بزرگ، متوسط و فشرده، طبق سلیقه خود یک مورد را انتخاب کنند.

همچنین یک به‌روزرسانی جدید دیگر برای این اپلیکیشن در دسترس اینسایدرهای دسته skip ahead قرار گرفته که یک تغییر جزئی در رابط کاربری را به همراه داشته است که نمای agenda را همراه با نمای ماه نشان می‌دهد. این به‌روزرسانی همچنین یک نوار جستجو را به ارمغان می‌آورد، بنابراین کاربران می‌توانند رویدادها را جستجو کنند.

این به‌روزرسانی‌ها به احتمال زیاد در هفته‌های آینده برای عموم کاربران ویندوز 10 منتشر خواهد شد. اگر شما نیز یکی از اینسایدرهای حلقه‌های نام برده شده هستید، اکنون می‌توانید این به‌روزرسانی جدید را دریافت کنید.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 215 مگابایت
  • منتشر کننده : Microsoft Corporation
منبع :

MSPU

2233 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,