windows-maps-xbox-store

نرم افزار نقشه ی ویندوز، یکی از مهمترین نرم افزارهای انحصاری ویندوز ۱۰ است که با ادغام دو نقشه ی بینگ و HERE امکانات خوبی را برای کاربران خود فراهم می کند. حال بعد از اینکه این نرم افزار در ویندوز ۱۰ دسکتاپ و موبایل قرار گرفته بود، اکنون با به روزرسانی تابستانی، برای اکس باکس نیز در دسترس قرار گرفته است. با وینفون همراه باشید.

این نرم افزار در واقع ترکیبی از دو نرم افزار Bing Maps و HERE Maps است و این برای اولین بار است که این دو نرم افزار در یک نرم افزار قدرتمند تحت نام Maps حضور دارند.  یکی از بهترین ویژگی های این نرم افزار، ویژگی ۳D Cities است. به وسیله این قابلیت شما می توانید تعدادی از شهر ها و کشور های معروف را به صورت سه بعدی تماشا کنید و در آن ها گشت و گذار کنید. متاسفانه این ویژگی برای کشور ایران به طور کامل کار نمی کند و تنها کوه ها را به صورت سه بعدی نمایش می دهد. در زیر تصاویری از محیط این نرم افزار قرار داده شده است.  این نرم افزار با کرتانا نیز همگام شده است تا کرتانا به راحتی برای دستیابی به محل مورد شما کمک کند و از این نظر نیز مشکلی وجود نداشته باشد.

windows-maps-xbox-one

اکنون این نرم افزار در استور نرم افزار اکس باکس در دسترس قرار گرفته است، اما بعد از دانلود برنامه، تصویر بالا برای شما نمایش داده می شود و این نشان می دهد که این نرم افزار هنوز در حال توسعه است. البته با پلتفرم ویندوز یونیورسال، به نظر نمی رسد هیچ محدودیتی برای ارائه ی نرم افزارها برای اکس باکس وجود داشته باشد و ورژن های یونیورسال نرم افزارهایی مثل اسکایپ و توییتر بدون هیچ مشکلی در اکس باکس اجرا می شوند.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
َArshaMi!
پاسخ دهید چهارشنبه 12 مرداد 1395

که چی ؟ به چه درد میخوره؟ روی دستگاه های همراه ویندوز مپ به درد نمی خوره چه برسه به ایکس باکس؟ می خوایم باهاش چیکار کنیم مسیر یابی کنیم ؟ فاز این مایکروسافت چیه ؟ اونم از ویندوز موبایلش

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,